reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Magda witaj. Cieszę się, że jesteś. Jesteśmy na wątku zamkniętym. Troszkę tutaj zmian. Sporo dziewczyn już gdzieś uciekły, zamilkły, doszły nowe, doszły nowe zresztą równie fajne, a nawet dodam, że fajniejsze. Zresztą poczytaj, ponadrabiaj nas...trochę tego masz🤣 tule Cię i jeszcze raz cieszę się, że jestes😍
czytałam czytałam jestem pod ważeniem ☺️już macie wątek zamknięty a to nawet dobrze bo ja miedzy innymi przez otwarty zniknęłam.Także jestem co prawda ani jako ciężarna ani starająca ale jestem 😘😘
 
reklama
czytałam czytałam jestem pod ważeniem ☺️już macie wątek zamknięty a to nawet dobrze bo ja miedzy innymi przez otwarty zniknęłam.Także jestem co prawda ani jako ciężarna ani starająca ale jestem 😘😘
Ale Madzia my tam też różnie. Są dziewczyny już z maluchem na rękach, są starajace i te już w ciazy, ale też i takie jak my, czyli na przykład Ty, czy nawet ja, z większymi dzieciakami i już nie proszące się o kolejną ciaze. Także jest dobrze. Jest o czym pisać. Dogadujemy się wszystkie. Jest super. Trzeba by i Tobie dać dostęp do zamknietego😊😉
 
Madziu
Hej kochane to ja Magdamama nowy nikt
Kochane u mnie życie toczy się dalej ciąży nie ma No i już nie będzie ☺️dałam sobie spokój od roku także muszę poczytać co u was się działo. Przepraszam ze się nie odzywałam ale rozumiecie musiałam wyczyścić głowę.
Dobrze, że się odezwałaś,ostatnio myślałam co u Ciebie. Jedziemy nad morze w sobotę, ale chyba nie po drodze żeby wpaść na kawę 😉😉
 
Magda witaj. Cieszę się, że jesteś. Jesteśmy na wątku zamkniętym. Troszkę tutaj zmian. Sporo dziewczyn już gdzieś uciekły, zamilkły, doszły nowe, doszły nowe zresztą równie fajne, a nawet dodam, że fajniejsze. Zresztą poczytaj, ponadrabiaj nas...trochę tego masz🤣 tule Cię i jeszcze raz cieszę się, że jestes😍
Chrząszczyk 1,a co u Ciebie? Po forum widzę,że mało nas zostało. Nasz Oluś już za 2 dni będzie miał 19 miesięcy. Ze stópkami jak narazie dobrze, biega jak szalony.Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za te które czekają na ciążę, a te które już są niech odpoczywają. Gadanie,że jesteśmy za stare pierdzielenie głupot.Nasz Oluś gdy skończył rok mój lekarz zapytał czy chcemy mieć jeszcze dziecko,bo on nam pomoże.Więc to przede wszystkim zależy od podejścia lekarza.
 
Chrząszczyk 1,a co u Ciebie? Po forum widzę,że mało nas zostało. Nasz Oluś już za 2 dni będzie miał 19 miesięcy. Ze stópkami jak narazie dobrze, biega jak szalony.Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za te które czekają na ciążę, a te które już są niech odpoczywają. Gadanie,że jesteśmy za stare pierdzielenie głupot.Nasz Oluś gdy skończył rok mój lekarz zapytał czy chcemy mieć jeszcze dziecko,bo on nam pomoże.Więc to przede wszystkim zależy od podejścia lekarza.
U mnie jest ok. Mój mały kawaler ma już 3 lata. Na forum staram się być regularnie. Na ten moment jestem w domu, nie pracuje zawodowo więc znajduje trochę czasu na popisanie z dziewczynami. Małego nie przyjęli do przedszkola w okolicy gdzie mieszkamy z braku miejsc więc postanowiliśmy z mężem, że ten rok jeszcze pobędę z Antkiem w domku.
Co do podejścia do późnego macierzyństwa to fakt, że dużo zależy od lekarza i jego wiedzy. Czasy się zmieniły. Ta granica zdecydowanie się przyciągnęła. Poza tym kiedyś kobietom również wmawiano, że najlepszy model rodziny to 2+2 i żadnych ciąż po 40, bo to obciążenie niesłychane, dzieci schorowane. Na wszystkie kobiety po 40 z forum i te z rodziny czy te, ktore znam ze swojego środowiska wszystkie urodziły zdrowe dzieci. Także ten...
 
Ale Madzia my tam też różnie. Są dziewczyny już z maluchem na rękach, są starajace i te już w ciazy, ale też i takie jak my, czyli na przykład Ty, czy nawet ja, z większymi dzieciakami i już nie proszące się o kolejną ciaze. Także jest dobrze. Jest o czym pisać. Dogadujemy się wszystkie. Jest super. Trzeba by i Tobie dać dostęp do zamknietego😊😉
to dodacie mnie tam 😍😍
 
reklama
Do góry