reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Drogie,
W "naszym wieku" podobno wskazany jest progesteron na podtrzymanie ciązy.
Jak jest u Was, brałyście/bierzecie?
Ja kupiłam, ale póki co leży w szufladzie :/
U mnie lekarka przepisała mi dhupaston - zaraz na pierwszej wizycie - gdyby zaczęło się plamienie... i się przydał. Brałam od 12 tygodnia - potem luteinę - do 35 tygodnia.
 
reklama
Drogie,
W "naszym wieku" podobno wskazany jest progesteron na podtrzymanie ciązy.
Jak jest u Was, brałyście/bierzecie?
Ja kupiłam, ale póki co leży w szufladzie :/
mi lekarka nie dala NIC .Bylam bardzo zdziwiona (nacica miesniakowata).Znajoma mloda osoba dostała progesteron u innego lekarza z automatu bo daje wszystkim.Wydaje mi sie ze to zależy od lekarza copraktyjuje no i czy cos sie dzieje
 
Drogie,
W "naszym wieku" podobno wskazany jest progesteron na podtrzymanie ciązy.
Jak jest u Was, brałyście/bierzecie?
Ja kupiłam, ale póki co leży w szufladzie :/
Ja nie biore. Tylko wit D, kwas foliowy na poczatku. Od wczoraj mam witaminki 😊. Szczerze mowiac to nie slyszalam zeby progesteron suplementowac ze wzgl. Na wiek.
 
Ehhh Kochana jestem po szczepieniu na covid bo Gp mi powiedzial ze musze sie zaszczepic...od tygodnia mam plamienia ...lekarz nie cchce mnie przyjac...pojechalam do polskiej kliniki to mi powiedzieli ze to chyba za pozno zeby sie starac o dziecko i co ma byc to bedzie...mam kiepskie wyniki krwi...jestem załamana...leze w domu i sie modle aby to przeszlo
 
Przepraszam ze nie czytam wczesniejszych wpisow,ale poprostu nie jestem w stanie...jesli któras jest z Uk i moze mi pomoc to prosze...jakas klinika,moze polski gin...tydzien krwawienia to moim zdaniem długo a nie wiem co robic....
 
reklama
Do góry