reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

pisalam Wam o katarze moglyby byc drugi tydxien?No moze bo jest. Nie leci jak odciagam to jest go mało .Ake twk niekiedy slychac jakby miał zatkano .W tamtym tygodniu robilam inhalacje, ale przestalam bo byla poprawa .Kurcze tak fie zastanawiam czy go nie wziasc przebadac?
 
reklama
Yy nie wiem, czy o mnie ci chodzilo, ja mieszkam na wsi , zgadza sie ale we wloszech. Z plusow nawet covidowo, totalny spokoj. Mamy ladnie i bezpiecznie, wszyscy sie znamy . Do przedszkola i szkoly sami zapraszaja tak nas malo😂 co do zajec dodatkowych to owszem trzeba jechac ale nie daleko 15-20 minut , czesto w miescie trzeba dalej.
Tylko u nas nie jest jak w pl , ze zielono, kazdy ma podworze ... tu domki poprzyklejane i kamieniscie ogolnie.

O Ciebie mi chodziło ;) wieś to wieś czy w Pl czy we Włoszech :) :) :) My się garniemy na wieś ale nie chcę, żeby mi po latach dzieci powiedziały, że nie mogły tego czy tamtego bo nic w pobliżu nie było :(
 
O Ciebie mi chodziło ;) wieś to wieś czy w Pl czy we Włoszech :) :) :) My się garniemy na wieś ale nie chcę, żeby mi po latach dzieci powiedziały, że nie mogły tego czy tamtego bo nic w pobliżu nie było :(
Tez czasem mysle, ze w miescie byloby latwiej. Tylko i powietrze gorsze i tyle niebezpieczenstw i halas ... obie opcje maja dobre i zle strony , kwestia przewagi...
 
O Ciebie mi chodziło ;) wieś to wieś czy w Pl czy we Włoszech :) :) :) My się garniemy na wieś ale nie chcę, żeby mi po latach dzieci powiedziały, że nie mogły tego czy tamtego bo nic w pobliżu nie było :(
@Tojaka my ten sam dylemat mamy. Inaczej jak się mieszka od urodzenia wydaje mi się. Też o dzieci mi chodzi, o dostęp do wszystkiego. Ale jak tylko możemy to jedziemy na wiochę. Ta cisza i przyroda... Narazie nic nie zmieniamy😉
 
Maja75 skoro dobrze oddycha, śpi, je, bawi się to zostaw go w spokoju 😂 będziesz łazić po badaniach jeszcze coś przywleczesz...😉

Brumba a ty jesteś na prywatnym wątku czy nie jesteś zainteresowana?
Anna uelle właśnie co tam u ciebie?
 
reklama
Do góry