reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
U mnie z imieniem byla jazda, starszaki sie klocily, 2 osoba trudno a co dopiero 4 😂
I tak dziecko wypelni to imie, ze stanie sie najpiekniejsze 😍
My dla dziewczynki nie mamy a dla chlopca beda mediacje 😂😂😂 maz chce Andrzej a ja wolalabym Michal Stanislaw....
Ja chcialam matylde a wyszedl chlopak i jakos mniej mi zalezalo na imieniu ☺️
 
My dla dziewczynki nie mamy a dla chlopca beda mediacje 😂😂😂 maz chce Andrzej a ja wolalabym Michal Stanislaw....
A u nas nastąpił chyba kompromis ja mam Anna najstarsze z dzieci Klaudia-Anna a teraz będzie Zuzanna 😜 A chłopaki maja Krystian i Alex
Wszystkie da się przeczytać dobrze w obu językach bo np.przy Małgorzacie albo Krzysztofie Norwedzy łamią sobie język 🤗😂
 
U mnie z imieniem byla jazda, starszaki sie klocily, 2 osoba trudno a co dopiero 4 😂
I tak dziecko wypelni to imie, ze stanie sie najpiekniejsze 😍

Ja chcialam matylde a wyszedl chlopak i jakos mniej mi zalezalo na imieniu ☺️
Ja też chcę Matyldę 😂😂😂
Co do chłopca to jak poroniłam myślałam, że to Michaś a okazały się bliźniaczki Alicja i Magdalena
Teraz chcemy Wiktor
 
Moje dzieci maja po dwa imiona. Corka ma drugie po mnie- Magdalena, a najstarszy ma po mężu-Marcin. Pozostałym synom przy rejestracji w urzędzie zostało nadane przez męza rownież Marcin. Śmieje się, że będą się kiedyś z niego nabijali, że tak im natrętnie nadawał swoje imię, kazdego naznaczył, ze to jego.🤪Optowałam żeby średni syn miał drugie po najstarszym bracie ale mąż się uparł, a mnie to drugie mniej interesowało i odpusciłam.
 
reklama
Do góry