reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny podpowiedzcie mi , wybieram się w odwiedziny do koleżanki zobaczyć jej miesięcznego synka. Nie wiem kurcze co kupić , ciuszków ona nie chce , bo ma mnóstwo i w ogóle mówi , że nic nie chce . Wiem też , że dostanę od niej dużo ciuszków i nie tylko w spadku . Może coś na wyrost kupić małemu🤔z czego Wy byłyście zadowolone ?
Pampersy pampersy i jeszcze raz pampersy 😃
Cześć Dziewczyny mam pytanko czy któraś z Was szczepiła się lub będzie się szczepić przeciw covid?
My dziś dostaliśmy termin szczepienia.
Wy już macie terminy?🤔
Teściowa rocznik 52 jest zapisana od 3tyg i dalej nie ma terminu....czeka na Astre bo tu inną nie szczepią
Ja się bojemojego wieku.Boje się ze nie będę mieć sil.Juz zauwazylam ze się sypie.Dyskopatia częste migreny kilku dniowe,strzykajace stawy itp.
Oh... miałam to samo... bóle pleców i nawracająca rwa kulszowa, stany depresyjne,a do tego w 7mym miesiącu ciąży wypadł mi bark i miałam go nastawiany....z bezsilności wyłam po nocach...a teraz Jaś ma 4,5 miesiąca i kocham go nad życie ♥️
Cześć dziewczyny właśnie wrzuciłam z krzywej cukrowej i oczywiście się nie udało .Wypiłam do połowy i dalej nie mogłam .Oczywiście padli pytanie czy za miesiąc powtarzamy ale ja uważam ze i tak się nic nie zmieni .Cukier przed wypiciem miałam Ok .Czy jest ktoś komu tez się nie udało ,zmusić mnie nie mogą ale będą się czepiać .W 3 poprzednich ciążach nie robiłam tego badania i jakoś nie było problemu a teraz jest jakieś wariactwo z tym cukrem - wszyscy maja cukrzyce ciążowa . Narazie stanęło na tym ze mam zapisywać cukier przez tydzień -4 razy dziennie tylko muszę zakupić ich glukometr bo Polski co mam pokazuje inne wartości i oni nie wiedza oco chodzi
Eh ...z tą krzywa to jest ciężko... wypić wypiłam,ale na pawiowanie mnie brało 😅
Kawoszka@ śliczne jesteście 😃
 
reklama
reklama
Do góry