reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
@zeberka363 tak mamy, zgłosiliśmy całą rodziną chęć szczepienia w styczniu, jak tylko ruszyły zapisy. Otrzymaliśmy termin i skierowanie na szczepienie. Mamy szczepienie nie w naszym województwie, ale co tam pojedziemy te ponad 100 km 😉
20210407_181804.jpg
 
Chrzaszczyk z tym wyorazeniem to pewnie nikt nikogo nie odgadl 😂 czasem mysle, ze fajnie byloby zrobic prywatny watek 40+ zebysmy sobie swobodniej gadaly...
Co do kawoszki to racja, mloda i ladna nawet po ciezkim porodzie na 40 nie wyglada!
ja tez jestem za
tylko payrzcie dziewczyny tu tez prxychodza i odchodza nowe dziewczyny ,a na zamknietym nas juz nie znajdą
chyba ze bedxiemy tu i tu
taka moja sugestiA
 
reklama
Imię to punkt zapalny ja się uczepiłam Helenki, a mąż chce Cecylia po ukochanej babci 😂będziemy ciągnąć zapałki. Dobrze , że do sierpnia jeszcze trochę czasu może wybierzemy jeszcze inne🙂
A na którego sierpnia masz termin
Ja mam jeden na 31 lipca a drugi na 7 sierpnia lekarze nie są zgodni 😉 Ale to chyba będziemy razem prawie do konca
 
Do góry