reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja się bojemojego wieku.Boje się ze nie będę mieć sil.Juz zauwazylam ze się sypie.Dyskopatia częste migreny kilku dniowe,strzykajace stawy itp.
Nie strasz, nie strasz, bo ja też myślę o kolejnym dziecku i też mnie takie myśli nachodzą, że siły już nie te, że tu strzyka, tam strzyka, że kręgosłip już coraz mocniej czuję i ze schylaniem się jest ciężko..., ale chciałabym rodzeństwo dla.mojej córki.
Wiedzmin, dasz radę!!!😍
 
reklama
A czy potem jest łatwiej? Wciąż martwisz się dlaczego płacze? Czy zjadło za mało czy za dużo? Kupki, wysypki, czy się nie zadławi, czy to ulewa nie normalne czy oddycha... Od początku jest ten stresik i odpowiedzialność i tego się nigdy nie pozbędziemy. Tylko są kobiety bardziej i mniej wyluzowane 😂
Arona, no kurcze masz rację, stres jest ciągle, tylko inny. Kiedys w toalecie sprawdzałam czy nie ma krwi, a teraz stoję nad łóżeczkiem i nasłuchuję czy mała oddycha🤦‍♀️😍🤦‍♀️, gdy śpi za cicho🤷‍♀️🤷‍♀️..., itp, itd
 
Do góry