reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny a wiedzę o szpitalach skąd macie? Dzwoniłyście?
Czekam jeszcze chwilę i też wypadałoby się w temacie zorientować 😉
Narazie mam ciągle niepokój w głowie
 
Dziewczyny pozdrawiam ciepło 🥰 Ale ciążowo się bardzo zrobiło na forum. Staraczek nie ma zbyt wiele lub się nie odzywają.
Mój wymarzony, wymodlony synio ma już 14 miesięcy a dopiero co z drżeniem serca codziennie na forum zaglądałam. Jak ten czas leci, zwłaszcza jak rozwijający się dynamicznie mały człowiek skutecznie go wypełnia😀
Jak czasem tu zajrzę to wszystko mi się przypomina.
Życzę spokoju w ciążowym stanie, dobrych wyników badań i pięknych porodów.
 
Brumba fajnie że się odezwałaś, super że mały pięknie się rozwija i ty szczęśliwa🥰
Zapraszamy wszystkie mamuśki i czekamy na opowieści o waszych maluszkach, my sobie jeszcze poczekamy👍 Ale chętnie posłuchamy co się sprawdziło z wyprawkowych rzeczy, a co warto kupić o czym być może nie wiemy🤨
 
witam Was .Nie umiem na tel. przeglądac forum ,a laptopa niekiedy to mi sie nie chce odpalać.
Oj kobitki jak jaWas czytam to sobie przypominam.
Witaj Maja, zaglądajcie i doradzajcie, macie własne doświadczenie na świeżo, my też nie pierwsze ciąże ale po takiej przerwie to wszystko się zmienia. Ja właśnie się zastanawiam czy robić badania prenatalne 3 trymestru. Ostatnie szczegółowe usg w 26 tygodniu w szpitalu + echo serca maluszka wyszło dobrze. Moja gin powiedziała że to już zależy ode mnie. Zastanawiam się czy nie szkoda kasy.
Tanita cieszę się i gratuluję wyniku ja mam info z mojego szpitala, widzę że wszędzie raczej to samo. Ale wszystko się może do naszego czasu zmienić. Trzeba będzie dzwonić bliżej terminu.
 
Witaj Maja, zaglądajcie i doradzajcie, macie własne doświadczenie na świeżo, my też nie pierwsze ciąże ale po takiej przerwie to wszystko się zmienia. Ja właśnie się zastanawiam czy robić badania prenatalne 3 trymestru. Ostatnie szczegółowe usg w 26 tygodniu w szpitalu + echo serca maluszka wyszło dobrze. Moja gin powiedziała że to już zależy ode mnie. Zastanawiam się czy nie szkoda kasy.
Tanita cieszę się i gratuluję wyniku ja mam info z mojego szpitala, widzę że wszędzie raczej to samo. Ale wszystko się może do naszego czasu zmienić. Trzeba będzie dzwonić bliżej terminu.
Ja wszystkie wizyty mam z prywatnego pakietu medycznego więc nie zastanawiałam się nad tym, wierzcie mi w dwóch poprzednich ciążach na wizyty prywatne, badania plus leki wydałam tyle kasy że tym razem chciałam tego uniknąć wiedząc że umowę mam tylko do dnia porodu. Nie wiem co będzie u mnie w przyszłości i z pracą, nastawiam się raczej na 3 lata w domu do przedszkola i brak dochodu, ewentualnie własna firma ale teraz obawiam się nie będzie tak różowo jak mi się wydawało z tą epidemią.
 
reklama
Ja rodziłam przed 42, mimo 2 operacji na kręgosłup SN.
Nie było przeciwskazań wiekowych [emoji16]ogólnie to 3 i jedyna ciąża donoszona do 39 tyg, największe dziecko.
Arona Jesli będzie ok z moim spojeniem łonowym to też chciałabym to trzecie urodzić sn. Ale czuję jakąś taką niemoc i strach i nie wiem czy dam radę. Ech trafiły się na stare lata dylematy [emoji1787] pomyślę o tym może później.
 
Do góry