reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witaj 🙂 tak pappa potrafi namieszać ,jednak jeśli lekarz mówi że USG jest wzorowe to myślę że możesz się cieszyć ,a jakie ryzyko z pappy Ci wyszło ?


Witamy :) na kiedy masz termin? Pewnie gdzieś zaraz po mnie. U mnie wychodzi 22.05. moją historię masz na parę stron w tył. W najbliższy wtorek mam amiopunkcję. Jakie wyszło Ci ryzyko?


Witaj kochana ja dokładnie tez miałam 39 lat jak tu przyszłam [emoji16]
Temat papa i wynik jego był tu wielokrotnie omawiany i każda przyzna ze to są statystki związane z naszym wiekiem mi usg genetyczne wychodziło super i wynik właśnie wprowadził mnie w stres.
Miałam odłożone pieniążki i zrobiłam te płatne które wyszły dobrze.
Nie stresuj się myśle ze skoro usg jest ok i dwóch lekarzy to potwierdziło to nie masz się co denerwować bo to tylko szkodzi maluszkowi.
Rozgość się u nas wygodnie [emoji4][emoji4]
Dziękuję Wam za ciepłe przyjęcie :)
To prawda, wynik Paapa duzo moze namieszac.
Ryzyko ZD 1:91
Skorygowany 1:224
Dzisiejszy wynik z samego USG ( bez PAPPa) Podstawowe1: 134, skorygowane 1:668.
Termin mam na 10.06
Anett, czytałam własnie Twoją historię. Trzymam kciuuki.
 
reklama
anett nie martw sie, coraz wiecej dobrych wiesci! moj maly najpierw byl za maly i w 7 tyg jeszcze nic nie bylo widac , potem raz byl wiekszy niz z om , raz ok , potem znowu wiekszy... urodzil sie 3200 takze wiesz... czasem sie ruszy przy pomiarach, czasem gorzej ulozy a i rosnie skokowo.
oby szybko wynik amnio rozwial twoje obawy i da w koncu mozliwosc radosci z ciazy!
dziewczyny starajace, ja wpadlam w wieku 41 lat, po operacji na jajniku i z 11 lat starszym mezem. tylko nie raz pomyslalam, ze mogla mnie wzmocnic terapia ldn , ktora ja stosuje na problemy jelitowe ale sa dziewczyny, ktore ja stosuja przy problemach z posiadaniem dzieci. poczytajcie moze na googlach....
Kochana chetnie poczytam bo juz mi brak sił a moj mąz wciaz jedno...staramy sie jak sil nam starczy....cholipa znacie przypadek ze wszystkie badanie sa super a ciazy brak??? bo ja juz nie wiem co myslec....wszystkie badania mamy ok a ponad 2 lata i ciazy brak....
 
Kochana chetnie poczytam bo juz mi brak sił a moj mąz wciaz jedno...staramy sie jak sil nam starczy....cholipa znacie przypadek ze wszystkie badanie sa super a ciazy brak??? bo ja juz nie wiem co myslec....wszystkie badania mamy ok a ponad 2 lata i ciazy brak....

U mnie zaraz minie rok ... i tez dupa
Nie wiem co może być przyczyna mówi się ze to niby w głowach naszych ale ja nie jestem do końca tego pewna i wiem ze czasem trzeba pomoc
Masz jeszcze clo i inne leki? Może twoje pecherzyki nie zawsze pękają! To jest najgorsze ze u Ciebie nic nie robią lekarze nie pomagają niby u nas w Pl zle ale wychodzi na to ze jest lepiej.No nie wiem co ci doradzić co powiedzieć chciała bym i życze ci żeby się udało [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️trzeba w to wierzyć i po prostu żyć może bez tej myśli .. nie wiem ja się trochę poddaje co ma być to będzie po prostu[emoji8][emoji8]
 
Kochana chetnie poczytam bo juz mi brak sił a moj mąz wciaz jedno...staramy sie jak sil nam starczy....cholipa znacie przypadek ze wszystkie badanie sa super a ciazy brak??? bo ja juz nie wiem co myslec....wszystkie badania mamy ok a ponad 2 lata i ciazy brak....
Niestety, nikt nie zbada jakości oocytów. Weryfikacja jest jedynie ciąża lub brak ciąży :(
 
Niestety, nikt nie zbada jakości oocytów. Weryfikacja jest jedynie ciąża lub brak ciąży :(
Dokładnie, jestem zdania ze komórki jajowe u nas w okolicach 40stki są już nie pierwszej młodości.
Ja na swoim przykładzie widzę.
W ciaze z córką zaszłam w cyklu pierwszym ale to było 14lat temu a potem mając 38lat zachciało mi się drugiego dziecka i mimo że byłam w Ciazy od tego czasu 6razy to nie udało. Mi. się odnosić ciąży a mam AMH bardzo dobre a teraz mając 42lata już wcale nawet nie zachodze mimo owulacji i wysokiego AMH. Widać te komórki są słabej jakości.
 
Dokładnie, jestem zdania ze komórki jajowe u nas w okolicach 40stki są już nie pierwszej młodości.
Ja na swoim przykładzie widzę.
W ciaze z córką zaszłam w cyklu pierwszym ale to było 14lat temu a potem mając 38lat zachciało mi się drugiego dziecka i mimo że byłam w Ciazy od tego czasu 6razy to nie udało. Mi. się odnosić ciąży a mam AMH bardzo dobre a teraz mając 42lata już wcale nawet nie zachodze mimo owulacji i wysokiego AMH. Widać te komórki są słabej jakości.
U mnie tak samo, ale jest jeden plus seks bez zabezpieczenia 😉
Miłej niedzieli dziewczyny 😘
 
U mnie tak samo, ale jest jeden plus seks bez zabezpieczenia 😉
Miłej niedzieli dziewczyny 😘
Szkoda że nie ma badania na jakoś komórek jajowych, ani raczej się ich jakości nie da polepszyć, niby można brać koenzym Q i witaminę E i kwasy omega ale mnie to jakiś nie pomogło.
Starość nie radosc🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry