reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Najpierw lekarz nie chciał zrobić USG bo stwierdził że poczekamy na wyniki z amnio potem jednak z ciekawości zrobił. Powiedział, że nie możliwe żeby NT raz wyszło 3,5 a potem 1,78, że ktoś źle zrobił pomiary. A ja widziałam że każde z badań było robione dokładnie. Dzisiaj wyszło, że fałd już zanika że względu na wielkość ciąży, kostnienie nosa jest, ale można też uznać, że jest wątpliwe. Więc cóż,.. czekamy na wyniki amniopunkcji. Po raz kolejny myślę jak to możliwe, że z USG ciąża ma ponad 14 tygodni a z ostatniej miesiączki 13,4. Wg mnie to jest najdziwniejsze ...
 
Anett po prostu dziecko dobrze rosnie u ciebie :) dobrze karmisz maluszka :)
moje zawsze byly na poczatku mniejsze niz wynikalo z OM a pozniej nadrabialy i syn urodzil sie 4100 :O :O a corka 3850
 
anett nie martw sie, coraz wiecej dobrych wiesci! moj maly najpierw byl za maly i w 7 tyg jeszcze nic nie bylo widac , potem raz byl wiekszy niz z om , raz ok , potem znowu wiekszy... urodzil sie 3200 takze wiesz... czasem sie ruszy przy pomiarach, czasem gorzej ulozy a i rosnie skokowo.
oby szybko wynik amnio rozwial twoje obawy i da w koncu mozliwosc radosci z ciazy!
dziewczyny starajace, ja wpadlam w wieku 41 lat, po operacji na jajniku i z 11 lat starszym mezem. tylko nie raz pomyslalam, ze mogla mnie wzmocnic terapia ldn , ktora ja stosuje na problemy jelitowe ale sa dziewczyny, ktore ja stosuja przy problemach z posiadaniem dzieci. poczytajcie moze na googlach....
 
:) Dzien dobry :) Chciałam sięprzywitać i niesmiało zapytać czy mogę dołączyć do Was.
W prawdzie 40 lat bedę obchodzic w przyszłe wakacje, ale 39 to prawie 40 ;) Mozna powiedziec mam 39 i pół ;)
Obecnie jestem w 12 tc.
Jestem po badaniach prenatalnych. USG idealne, PAPPA bardzo mi zepsuła wynik :(
Dzisiaj powtorzyłam USG u innego lekarza. Powiedział, ze gdyby miał zorganizowac szkolenie i pokazac idealny obraz wzorowego Dzieciaczka, to nasz obraz był by do pokazywania.
A ja ciągle w stresie. Na płatne badania nie mogę sobie pozwolić, zdecydowałam sie na aminopunkcję ( z ciezkim sercem). Dzisiaj mam miec ustalony termin.

Witaj kochana ja dokładnie tez miałam 39 lat jak tu przyszłam [emoji16]
Temat papa i wynik jego był tu wielokrotnie omawiany i każda przyzna ze to są statystki związane z naszym wiekiem mi usg genetyczne wychodziło super i wynik właśnie wprowadził mnie w stres.
Miałam odłożone pieniążki i zrobiłam te płatne które wyszły dobrze.
Nie stresuj się myśle ze skoro usg jest ok i dwóch lekarzy to potwierdziło to nie masz się co denerwować bo to tylko szkodzi maluszkowi.
Rozgość się u nas wygodnie [emoji4][emoji4]
 
anett nie martw sie, coraz wiecej dobrych wiesci! moj maly najpierw byl za maly i w 7 tyg jeszcze nic nie bylo widac , potem raz byl wiekszy niz z om , raz ok , potem znowu wiekszy... urodzil sie 3200 takze wiesz... czasem sie ruszy przy pomiarach, czasem gorzej ulozy a i rosnie skokowo.
oby szybko wynik amnio rozwial twoje obawy i da w koncu mozliwosc radosci z ciazy!
dziewczyny starajace, ja wpadlam w wieku 41 lat, po operacji na jajniku i z 11 lat starszym mezem. tylko nie raz pomyslalam, ze mogla mnie wzmocnic terapia ldn , ktora ja stosuje na problemy jelitowe ale sa dziewczyny, ktore ja stosuja przy problemach z posiadaniem dzieci. poczytajcie moze na googlach....

A napisz coś więcej o tej terapii[emoji4]
 
reklama
Do góry