reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Żyję ;)
Chodzę do szkoły, uczę się. Poza tym praktycznie całymi dniami śpię.
Zawsze byłam aż nad aktywna, doby mi brakowało a teraz wstanę, zakręcę się, zjem coś i śpię. Wstanę, wypiję herbatę pouczę się i się kładę. Tak chyba organizm reaguje na stres... Nie wiem. Nie mam ochoty wychodzić do ludzi. Trzyma mnie tylko szkoła. Ale jak już będą wyniki to chyba odżyję...

No i właśnie mąż robi mi tatara bo miałam zachcioła...

A jak u Ciebie samopoczucie?
W ciąży nie wolno jeść surowego mięsa :(
 
Moje Drogie, mam problem: zakatarzyło mnie kompletnie. Sól morska nie odtyka, krople do nosa Pr***n też nie działają, pół nocy nie spałam, trochę udało mi się pospać z czosnkiem pod nosem, ale o odetkaniu bym nie mówiła. Uszy przytkane, zaczyna się zapalenie zatok, a pojutrze lecę samolotem. Do znachora wybieram się dzisiaj, ale nie spodziewam się wielkich rozwiązań. Czy macie jakieś pomysły co mogę zrobić na szybko, żeby się postawić na nogi? Najgorszy jest ten zatkany nos...
[/QUOTE]
Ja mam gorzej, na początku myślałam, że coś zjadłam, bo brzuch mnie zaczął boleć, bulgotało mi, już się bałam, że może coś nie tak z dzieciątkiem, a tu wczoraj doszło gardło, dziś już nie mogę przełykać, migdał mi urósł, mam nadzieje, że zwalcze to sama , boje się żeby to nie byłą angina :( a u Ciebie już lepiej ?
 
Ja mam gorzej, na początku myślałam, że coś zjadłam, bo brzuch mnie zaczął boleć, bulgotało mi, już się bałam, że może coś nie tak z dzieciątkiem, a tu wczoraj doszło gardło, dziś już nie mogę przełykać, migdał mi urósł, mam nadzieje, że zwalcze to sama , boje się żeby to nie byłą angina :( a u Ciebie już lepiej ?
oj to współczuje, na anginę to chyba najlepiej płukać gardło (kiedyś lekarka "starej daty" powiedziała mi że te wszystkie specyfiki na gardło do ssania to tylko wprowadzają bakterie do organizmu :))
U mnie o tyle lepiej, że mogę oddychać, teraz siedzi konkretnie w zatokach, ale to znoszę duuużo lepiej niż zatkany nos.
 
:) Dzien dobry :) Chciałam sięprzywitać i niesmiało zapytać czy mogę dołączyć do Was.
W prawdzie 40 lat bedę obchodzic w przyszłe wakacje, ale 39 to prawie 40 ;) Mozna powiedziec mam 39 i pół ;)
Obecnie jestem w 12 tc.
Jestem po badaniach prenatalnych. USG idealne, PAPPA bardzo mi zepsuła wynik :(
Dzisiaj powtorzyłam USG u innego lekarza. Powiedział, ze gdyby miał zorganizowac szkolenie i pokazac idealny obraz wzorowego Dzieciaczka, to nasz obraz był by do pokazywania.
A ja ciągle w stresie. Na płatne badania nie mogę sobie pozwolić, zdecydowałam sie na aminopunkcję ( z ciezkim sercem). Dzisiaj mam miec ustalony termin.
 
:) Dzien dobry :) Chciałam sięprzywitać i niesmiało zapytać czy mogę dołączyć do Was.
W prawdzie 40 lat bedę obchodzic w przyszłe wakacje, ale 39 to prawie 40 ;) Mozna powiedziec mam 39 i pół ;)
Obecnie jestem w 12 tc.
Jestem po badaniach prenatalnych. USG idealne, PAPPA bardzo mi zepsuła wynik :(
Dzisiaj powtorzyłam USG u innego lekarza. Powiedział, ze gdyby miał zorganizowac szkolenie i pokazac idealny obraz wzorowego Dzieciaczka, to nasz obraz był by do pokazywania.
A ja ciągle w stresie. Na płatne badania nie mogę sobie pozwolić, zdecydowałam sie na aminopunkcję ( z ciezkim sercem). Dzisiaj mam miec ustalony termin.
Witaj 🙂 tak pappa potrafi namieszać ,jednak jeśli lekarz mówi że USG jest wzorowe to myślę że możesz się cieszyć ,a jakie ryzyko z pappy Ci wyszło ?
 
reklama
:) Dzien dobry :) Chciałam sięprzywitać i niesmiało zapytać czy mogę dołączyć do Was.
W prawdzie 40 lat bedę obchodzic w przyszłe wakacje, ale 39 to prawie 40 ;) Mozna powiedziec mam 39 i pół ;)
Obecnie jestem w 12 tc.
Jestem po badaniach prenatalnych. USG idealne, PAPPA bardzo mi zepsuła wynik :(
Dzisiaj powtorzyłam USG u innego lekarza. Powiedział, ze gdyby miał zorganizowac szkolenie i pokazac idealny obraz wzorowego Dzieciaczka, to nasz obraz był by do pokazywania.
A ja ciągle w stresie. Na płatne badania nie mogę sobie pozwolić, zdecydowałam sie na aminopunkcję ( z ciezkim sercem). Dzisiaj mam miec ustalony termin.
Witamy :) na kiedy masz termin? Pewnie gdzieś zaraz po mnie. U mnie wychodzi 22.05. moją historię masz na parę stron w tył. W najbliższy wtorek mam amiopunkcję. Jakie wyszło Ci ryzyko?
 
Do góry