reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Zazdroszczę że możesz mieć dzieci.
Ja chyba Twój wiek a mam jedno i więcej się nie udaje😓
Uda się. Wiesz zapewne, że nam nie udało się IVF trzy lata temu, a lekarz , specjalista z Invimedu powiedział że moje oocyty są już stare i nic z tego nie będzie 😭 po jego diagnozie urodziłam dwójkę dzieci, bez absolutnie żadnych leków i żadnej stymulacji !
Trzeba wierzyć !
 
reklama
U mnie niestety wczoraj przyszła @ , to dopiero drugi cykl starań ale zaczynam się martwić. Jeszcze parę lat temu wszyscy się śmiali że ja nawet z powietrza zachodzę w ciążę a teraz bardzo bym chciała i nic pomimo usilnych starań. Jednak wiek robi swoje 😢
 
U mnie niestety wczoraj przyszła @ , to dopiero drugi cykl starań ale zaczynam się martwić. Jeszcze parę lat temu wszyscy się śmiali że ja nawet z powietrza zachodzę w ciążę a teraz bardzo bym chciała i nic pomimo usilnych starań. Jednak wiek robi swoje 😢
Moze za szybko konczycie starania.Ja jak robilam testy owulacyjne to ostatni raz kochalismy sie gdy test byl najbatdziej pozytywny i nie udawalo sie pare miesiecy.Az wkoncu przeciagnelismy starania o dwa dni dluzej i sie udalo.
 
Wczoraj było lekkie spięcie z chłopem. Efektem jest zdarte kolano, bolący bark i rozwalony telefon....
Oczywiście ubezpieczenie było do kiedy? Do 18 października.......
A dziś obudziłam dzieci do szkoły zamiast o 6:40 to o 5:40. Siedzą i oglądają tv haha
Niech mnie ktoś ocknie.
Do badań tydzień.
Jeszcze będę musiała jechać do Wro jako pasażer czego nie znoszę. Pojechałabym pociągiem bo lubię ale dla bezpieczeństwa lepiej atutem.
Jak u was zaczyns się tydzień? Mam nadzieję że lepiej ;)
 
Dzień dobry
Tydzień zaczyna się chyba dobrze co zreszta okaże się w ciągu dnia[emoji4]na szczęście obie dziewczyny maja na 8:55 wiec nie musiałam wstawać o 7[emoji16]I to jedno dobre bo z tym wstawaniem to mi jest trochę ciężko.
 
Wczoraj było lekkie spięcie z chłopem. Efektem jest zdarte kolano, bolący bark i rozwalony telefon....
Oczywiście ubezpieczenie było do kiedy? Do 18 października.......
A dziś obudziłam dzieci do szkoły zamiast o 6:40 to o 5:40. Siedzą i oglądają tv haha
Niech mnie ktoś ocknie.
Do badań tydzień.
Jeszcze będę musiała jechać do Wro jako pasażer czego nie znoszę. Pojechałabym pociągiem bo lubię ale dla bezpieczeństwa lepiej atutem.
Jak u was zaczyns się tydzień? Mam nadzieję że lepiej ;)

Twoje kolano zdarte czy chłopa? :)
Moje dzisiaj na szczęście na 8. 50 więc pospaliśmy. Nienawidzę poranków, wieczorem i w nocy mogę wszystko.
 
reklama
A ile jest ptrzebnych takich kroplowek ?
lekarze roznie przepisuja :(
ja slyszlaam ze ktos od owu do 6 tyg bral co 4 dni popzniej co 7 dni potem co 10 a ostatnia przerwa tp 14dni
ja mialam na tydzien przed cyklem staraniowym, tuz przed owu , po pierwszym tescie pozytywnym i potem raz w tyg (mniej wiecej) pozniej bede miala zmniejszane
 
Do góry