reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
w klinice 100ml wlewu kosztuje min 250 zl z podaniem i sola fizjologinczna pozniej ale tez w innych klinikach slyszalam ze 450zl mozna zaplacic
w aptece jak dostaniesz zlecenie od lekarza to 35zl
a ja dostalam od dobrej duszyczki z poronien nawykowych, ktorej juz nie byl potrzebny i pprzychodzi do mnie pielegniarka zeby podlaczyc a odlaczyc to juz sama umiem :)
 
w klinice 100ml wlewu kosztuje min 250 zl z podaniem i sola fizjologinczna pozniej ale tez w innych klinikach slyszalam ze 450zl mozna zaplacic
w aptece jak dostaniesz zlecenie od lekarza to 35zl
a ja dostalam od dobrej duszyczki z poronien nawykowych, ktorej juz nie byl potrzebny i pprzychodzi do mnie pielegniarka zeby podlaczyc a odlaczyc to juz sama umiem :)
A to nie dostalas od ginekologa recepty na myslalam ze moze od gina jakbym miala zle wyniki bym dostala recepte na to i w tedy tez bym se zalatwila kogos do podlaczenia bo w klinikach ceny zabojcze
 
Hej Dziewczyny, nasza Mała ma już ponad 6 tygodni i nieźle daje mi w kość 🤪
Żartujemy nawet z mężem, że jest jak żołnierz na warcie, idzie spać dopiero wtedy, kiedy wstaje zmiennik - starszy brat 🤣
Jest ciężko, a ja już delikatnie zaczynam zastanawiać się czy nie udałoby się jeszcze raz....w środę mam kontrolę, zobaczymy co powie mój lekarz...trochę obawiam się jego diagnozy bo jestem już po trzech CC i jest sporo zrostów. Podczas ostatniej trzeba było ciąć pęcherz moczowy :(
Ale marzy mi się jeszcze jeden maluszek...zwariowała Baba na stare lata 🤣
 
reklama
Hej Dziewczyny, nasza Mała ma już ponad 6 tygodni i nieźle daje mi w kość 🤪
Żartujemy nawet z mężem, że jest jak żołnierz na warcie, idzie spać dopiero wtedy, kiedy wstaje zmiennik - starszy brat 🤣
Jest ciężko, a ja już delikatnie zaczynam zastanawiać się czy nie udałoby się jeszcze raz....w środę mam kontrolę, zobaczymy co powie mój lekarz...trochę obawiam się jego diagnozy bo jestem już po trzech CC i jest sporo zrostów. Podczas ostatniej trzeba było ciąć pęcherz moczowy :(
Ale marzy mi się jeszcze jeden maluszek...zwariowała Baba na stare lata 🤣
Zazdroszczę że możesz mieć dzieci.
Ja chyba Twój wiek a mam jedno i więcej się nie udaje😓
 
Do góry