reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja wogole stresu nie mam tylko kurczę nie chce żeby to była jakaś choroba
Bolały by mnie raczej cycki a one nie bolą wiec mam coś nie tak z hormonami kurczę jak człowiek odpuści to wychodzi coś innego czuje mokro ciagle patrzę na wkładkę jak nastolatka
Magda mnie czasami też cycki nie bolą przed @zalezy od cyklu. Za dwa dni mam mieć okres, a nic mnie np w tym cyklu nie boli, nie ciągnie itd wiem, ze kazda z nas jest inna ale nie martw się. Ginekolodzy twierdzą, że 2-3 dni spozniania to nie jest żadne spóźnienie. Przedostatnio też miałam tak jak Ty kiedyś opisywałaś jakieś brązowe plamienia przez kilka dni i juz miałam iść do lekarza ale ustalo.
Poczekaj jeszcze chwile i nie nakrecaj się niepotrzebnie.
 
reklama
Witam wszystkich
jestem tutaj nowa ale bardzo się cieszę że znalazłam tą stronę będącą skarbnicą wiedzy i forum gdzie chętnie zaglądałam. Z przyjemnością dołączę do waszego grona. W listopadzie skończę 42 lata i aktualnie jestem w 20tc+4 ,w brzuchu rośnie miała dziewczynka z poprzedniego związku mam dwoje starszych dzieci :córkę 14i Syna 10 lat.Ciąża mocno nas zaskoczyła bo byłam pewna że blizej mi jednak do menopauzy...a tu niespodzianka.
pozdrawiam serdecznie
 
Witam
jestem po Monitoringu byłam stymulowana 12dc -owo juz była Owulacja na jednym jajniku bo jest ciałko żółte a na drugim mam dwa pecherzyki po 12/14cm .
Co najdziwniejsze mam bete zorbic za 5dni i wlaczyc jakby co duphaston- Powiedzcie mi dlaczego tak wczesnie beta nic z tego nie rozumiem :(
Prosze doradzcie cos bo jestem w totalnym dołku i rozsypce Pomoze mi ktos to rozkminić ?
 
Witam
jestem po Monitoringu byłam stymulowana 12dc -owo juz była Owulacja na jednym jajniku bo jest ciałko żółte a na drugim mam dwa pecherzyki po 12/14cm
Co najdziwniejsze mam bete zorbic za 5dni i wlaczyc jakby co duphaston- Powiedzcie mi dlaczego tak wczesnie beta nic z tego nie rozumiem :(
Prosze doradzcie cos bo jestem w totalnym dołku i rozsypce Pomoze mi ktos to rozkminić ?
hmm najwczesniej robilam bete w 8dpo i wtedy wyszla <0,1 a 3 dni pozniej 15 wiec ciaza byla
nie wiem czy cokolwiek wyjdzie tak wczesnie ...
zazwyczaj robie w 9dpo i jest taka na pograniczu (4,7 - 15)
 
Ostatnia edycja:
Witam
jestem po Monitoringu byłam stymulowana 12dc -owo juz była Owulacja na jednym jajniku bo jest ciałko żółte a na drugim mam dwa pecherzyki po 12/14cm .
Co najdziwniejsze mam bete zorbic za 5dni i wlaczyc jakby co duphaston- Powiedzcie mi dlaczego tak wczesnie beta nic z tego nie rozumiem :(
Prosze doradzcie cos bo jestem w totalnym dołku i rozsypce Pomoze mi ktos to rozkminić ?
Ja nawet po ivf robiłam betę po 10 albo po 12 dniach....dziwne
 
hmm najwczesniej robilam bete w 8dpo i wtedy wyszla <0,1 a 3 dni pozniej 15 wiec ciaza byla
nie wiem czy cokolwiek wyjdzie tak wczesnie ...
zazwyczaj robie w 9dpo i jest taka na pograniczu (4,7 - 15)
witaj dziekuje za odpowiedz ja dzownilam do lekarza bo mnie to za bardzo niepokoiło kazał włączyc Dupaston na niski progesteron i testowanie bety 12dni po mam nadzieje ze juz cos pokaze jak myslisz?
 
reklama
Do góry