reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Yupiii :D to super
Ja wczoraj wzielam ostatnią clo i od jutra do dzieła ;) ciezko mi wstrzelic z owulacja to chyba męza przez tydzień do orki zagonie ;)
Haha najlepiej :) ja miałam fajna aplkikacje taki kalendarzyk miesiączki i on tez obliczał niby owulacje orientacyjnie a ze miałam regularne miesiączki to chyba zadziałało powiem ci ze czułam ta owulacje bolały mnie jajniki jak u 20
Latki :)
 
reklama
Jejku jakbym chciała mieć tyle szczęścia naprawdę myślicie, ze przy 43 latach nie zwariowałam? Cudownie byłoby poczuć jeszcze raz te kopniaki w żebra
Kochana a uważasz ze zwariowakas skoro to czujesz? Ja chyba 2 albo i 3 lata namawiałam męża ... moim zdaniem jesli tak czujesz i tego pragniesz to jest to dobry czas :)
 
Hejka witam nowe kolezanki :) ja oczywiscie juz 9 dzien po terminie @...ktora nadal sie nie pojawila ale za to symptomy takie ze juz sama nie wiem co dalej ze mna bedzie...lekarz dopiero na 27 listopada bo wczesniej nikt mnie nie przyjmie...dzisiaj z rana test oczywiscie negatywny...mdli mnie po wszystkim juz cokolwiek bym nie zjadła...sluzu mam tyle ze musze nosic wkładki...piersi bola caly czas raz mocniej raz słabiej....kurcze ja to jestem kobieta zagadka heh
 
Hejka witam nowe kolezanki :) ja oczywiscie juz 9 dzien po terminie @...ktora nadal sie nie pojawila ale za to symptomy takie ze juz sama nie wiem co dalej ze mna bedzie...lekarz dopiero na 27 listopada bo wczesniej nikt mnie nie przyjmie...dzisiaj z rana test oczywiscie negatywny...mdli mnie po wszystkim juz cokolwiek bym nie zjadła...sluzu mam tyle ze musze nosic wkładki...piersi bola caly czas raz mocniej raz słabiej....kurcze ja to jestem kobieta zagadka heh
Japikole Ty to masz
 
reklama
Do góry