reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Strach mnie tak sparaliżował że nikomu jeszcze nie mówię ,co tydzień biegam na USG ,w 5+4 wychodziło że ciąża młodszą o tydzień ,był sam maleńki pęcherzyk ale tydzień później wszystko nadrobione i nawet dzień starsza wyszła z USG ,póki co jest idealnie ,serduszko bije ładnie nie za wolno nie za szybko tak gin mówi ,powiedziała że nie ma się do czego przyczepić ,no i założyła mi już kartę ciąży :)poprzednio w 8+0 powiedziała że czekamy ...jestem dobrej myśli ;)
Ja teraz mam chyba mała ciąże 2.11 było ze mam 7tydz i 6 dni a wczoraj 8 tydz i 6 dni kurczę nie wiem ja jakoś tego lekarza nie lubię on taki mało mowny nic normalnie nie powie chyba ze sie od niego wyciąga ... chyba zmienię lekarza bo jednał musi być jakis kontakt z lekarzem
 
No co ty?? Ja powiedziałam mojemu wprost lekarzowi mężowi nawet nie mówiłam ze biorę te leki mam jeszcze na jedna owulacje w miesiącu ... wiesz w naszym wieku to czasem tak jest ze owulacje jest albo nie ma im szybciej powiesz ginekolog tym lepiej nasz zegar cyka już ostatnimi resztkami ;) jak chcesz to wyślę ci te tabletki :)
Nie wiem - chyba głupi syndrom "co ludzie powiedzą" - 43 lata na finiszu - trójka dzieci 19l, 15l i 12l i nagle babie zachciało się 4 dziecka - po prostu już widze minę ginekologa... . Spróbuję jeszcze w listopadzie naturalnie a potem odezwę się do Ciebie w sprawie tych tabsów - i bardzo bardzo Ci dziękuję za każde słowo
 
Ostatnia edycja:
A za ktorym podejściem z clo udalo Ci sie ?
Za pierwszym :) lekarz przed miesiączka mi zapisał i mówił a co tam spróbuje pani :) dokladnie 19.09 byłam na badaniu i miałam usg były dwa jajeczka po jednym w każdym jajniku ogolnie mój maz w każdy dzień owulacji cieżko pracował :) ale już miesiączki nie dostałam ... przed miesiączka dwa dni wynik był testu negatywny a w dniu spodziewanej pozytywny po 2 dniach pozytywny beta potwierdziła No i jestem w ciąży.
 
Nie wiem - chyba głupi syndrom "co ludzie powiedzą" - 43 lata na finiszu - trójka dzieci 19l, 15l i 12l i nagle babie zachciało się 4 dziecka - po prostu już widze minę ginekologa... . Spróbuję jeszcze w listopadzie naturalnie a potem odezwę się do Ciebie w sprawie tych tabsów - i bardzo bardzo Ci dziedzię za każde słowo
Mój lekarz powiedział tak " pani Magdo kobiety po 50 chcą mieć dziecko wcale nie jest pani za stara " teraz inaczej lekarze patrzą na to bo mieć dziecko to tylko i wyłącznie sprawa i wybór rodziców nie patrz na to co ludzie pomyślą i powiedzą ja ogolnie nawet nie czuje ze mam już prawie 40 lat i 22 letnia córkę mogła bym już babcia a bede mama :) kochana tabletki mam jak coś to pisz .
 
Za pierwszym :) lekarz przed miesiączka mi zapisał i mówił a co tam spróbuje pani :) dokladnie 19.09 byłam na badaniu i miałam usg były dwa jajeczka po jednym w każdym jajniku ogolnie mój maz w każdy dzień owulacji cieżko pracował :) ale już miesiączki nie dostałam ... przed miesiączka dwa dni wynik był testu negatywny a w dniu spodziewanej pozytywny po 2 dniach pozytywny beta potwierdziła No i jestem w ciąży.
Jejku jakbym chciała mieć tyle szczęścia naprawdę myślicie, ze przy 43 latach nie zwariowałam? Cudownie byłoby poczuć jeszcze raz te kopniaki w żebra
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem - chyba głupi syndrom "co ludzie powiedzą" - 43 lata na finiszu - trójka dzieci 19l, 15l i 12l i nagle babie zachciało się 4 dziecka - po prostu już widze minę ginekologa... . Spróbuję jeszcze w listopadzie naturalnie a potem odezwę się do Ciebie w sprawie tych tabsów - i bardzo bardzo Ci dziękuję za każde słowo
Kochana nie przejmuj się co ludzie powiedzą.
To Twoje życie.
Ja wywalczyłam swoje szczęście choć całą ciążę leżałam.
Mam 20 letniego syna, 17to letnią i 12letnią córkę i miesięcznego synka.
Owszem ludzie różnie reagują ale mam to w 4 literach.
Rodzina dla mnie najważniejsza.
 
reklama
Kochana nie przejmuj się co ludzie powiedzą.
To Twoje życie.
Ja wywalczyłam swoje szczęście choć całą ciążę leżałam.
Mam 20 letniego syna, 17to letnią i 12letnią córkę i miesięcznego synka.
Owszem ludzie różnie reagują ale mam to w 4 literach.
Rodzina dla mnie najważniejsza.
To prawie jak u mnie. A mogę wiedzieć ile masz lat? Tak dla otuchy? :)
 
Do góry