reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Magdamama na pewno bedzie dobrze. Staraj sie myśleć pozytywnie to ważne w tym okresie. Jesli boisz sie wysiłku , te wszystkie plamienia moze idź na zwolnienie. Trochę odpoczynku tez pomoże. Ps. Chyba jestesmy z tych samych okolic . Gdzie chcesz rodzic ?
Chyba w Wejherowie moje ostatnie dwie córki tam rodziłam i było spoko... nie moge iść na zwolnienie ja pracuje na umowę agencyjna czyli mam swoją firmę i nie mam żadnych praw co prawda nie pracuje fizycznie bardziej zarządzam No i nikt o tym nie wie ze jestem w ciąży ... teraz przyjechała do mnie moja mama to chociaż odciąży mnie od nie których domowych obowiązków.. a Ty kiedy rodzisz i gdzie mieszkasz może pisać do mnie na priv mstrzelecka32@gmail.com
 
Cześć dziewczyny. Poczytuję Was już jakiś czas. Mam 43 lata i staramy się o kolejne dziecko. Potrzebuję porady. Robiłam AMH i moja rezerwacja jajnikowa jest bardzo niska 0.43 - tzn. na mój wiek mieszczę się w normie ale na zajście w ciążę powinno być powyżej 1. Czy któraś z Was robiła sobie takie badanie i z tak niską rezerwą drogą naturalną zaszła w ciążę? Tak bym chciała jeszcze raz móc utulić te malutkiej stópki...
Miałam to samo od ponad 2 lat chciałam mieć jeszcze jedno maleństwo ale już zaczynałam mieć zanik jajeczkowania raz było raz chyba za mało w końcu dostałam jakieś tabletki na stymulację owulacji i po pierwszej dawcę czyli zjedzeniu 5 tabletek miałam mega duża owulacje jak dawniej na usg miałam w obu jajnikach jajeczko wiec sie udało trochę sie bałam ze może być bliźniacza ciąża ale jest pojedyncza . A ty dostałaś takie tabletki ??
 
Miałam to samo od ponad 2 lat chciałam mieć jeszcze jedno maleństwo ale już zaczynałam mieć zanik jajeczkowania raz było raz chyba za mało w końcu dostałam jakieś tabletki na stymulację owulacji i po pierwszej dawcę czyli zjedzeniu 5 tabletek miałam mega duża owulacje jak dawniej na usg miałam w obu jajnikach jajeczko wiec sie udało trochę sie bałam ze może być bliźniacza ciąża ale jest pojedyncza . A ty dostałaś takie tabletki ??
Nie. My na razie bez żadnego wsparcia lekami. Mój mąż mówi, że na siłę nie ma co :( a przed Panią ginekolog boję się przyznać, że na stare lata chciałabym jeszcze jedno dziecko... Ale po prostu instynkt jest silniejszy...
 
Oj ty ty i my tu nic nie wiemy
Strach mnie tak sparaliżował że nikomu jeszcze nie mówię ,co tydzień biegam na USG ,w 5+4 wychodziło że ciąża młodszą o tydzień ,był sam maleńki pęcherzyk ale tydzień później wszystko nadrobione i nawet dzień starsza wyszła z USG ,póki co jest idealnie ,serduszko bije ładnie nie za wolno nie za szybko tak gin mówi ,powiedziała że nie ma się do czego przyczepić ,no i założyła mi już kartę ciąży :)poprzednio w 8+0 powiedziała że czekamy ...jestem dobrej myśli ;)
 
Nie. My na razie bez żadnego wsparcia lekami. Mój mąż mówi, że na siłę nie ma co :( a przed Panią ginekolog boję się przyznać, że na stare lata chciałabym jeszcze jedno dziecko... Ale po prostu instynkt jest silniejszy...
No co ty?? Ja powiedziałam mojemu wprost lekarzowi mężowi nawet nie mówiłam ze biorę te leki mam jeszcze na jedna owulacje w miesiącu ... wiesz w naszym wieku to czasem tak jest ze owulacje jest albo nie ma im szybciej powiesz ginekolog tym lepiej nasz zegar cyka już ostatnimi resztkami ;) jak chcesz to wyślę ci te tabletki :)
 
reklama
Do góry