reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja urodziłam w wieku 48 lat, będąc mamą trzech córek, babcią trójki słodziaków, a i czwarte w drodze - a sama zamierzam jeszcze poprawić ten rekord, chociażby na 50!

Ooo rany gratulacje
Szacunek[emoji123][emoji123][emoji123][emoji123][emoji16][emoji16]bierzemy przyklad[emoji847][emoji847]ja wracam Za rok po trzecie bo narazie po 5 latach staran od razu dwa porody mialam jedna ma 19 mscy druga 4 msce hih
Trzecie juz planuje
 
reklama
A ja cofnęłam się sporo w tym wątku i trochę nadrobiłam czytania i naprawdę jesteście niesamowite :)
Podziwiam, gratuluje i życzę wszystkim dużo sił - tym po, w trakcie i tym starającym się.
Mam dużo swoich lęków, ale z te dotyczące wieku właśnie pogonilam [emoji6]
Co do rodzeństwa to moja córka (10) najpierw się rozpłakała ale to bardziej z emocji chyba a teraz nie moze się doczekać :) uwielbia planować jak to ona sie bedzie zajmować maluchem a ja... uwielbiam tego słuchać [emoji16]
 
A ja cofnęłam się sporo w tym wątku i trochę nadrobiłam czytania i naprawdę jesteście niesamowite :)
Podziwiam, gratuluje i życzę wszystkim dużo sił - tym po, w trakcie i tym starającym się.
Mam dużo swoich lęków, ale z te dotyczące wieku właśnie pogonilam [emoji6]
Co do rodzeństwa to moja córka (10) najpierw się rozpłakała ale to bardziej z emocji chyba a teraz nie moze się doczekać :) uwielbia planować jak to ona sie bedzie zajmować maluchem a ja... uwielbiam tego słuchać [emoji16]
Starsza siostra to nie lada wyzwanie[emoji38][emoji6]
 
Hej dziewczyny. Właśnie dzisiaj dowiedziałam się że za tydzień już będę miała cesarke. Zaczyna to do mnie dochodzić. Bardzo się stresuje bo wiem co mnie czeka. Miałam juz cesarke niecałe 2 lata temu i było mi bardzo ciężko dojść do siebie. Oby tym razem było lepiej.
Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam :)[/QUOTE
To juz jasne ze bedziemy trzymac ]
 
A ja cofnęłam się sporo w tym wątku i trochę nadrobiłam czytania i naprawdę jesteście niesamowite :)
Podziwiam, gratuluje i życzę wszystkim dużo sił - tym po, w trakcie i tym starającym się.
Mam dużo swoich lęków, ale z te dotyczące wieku właśnie pogonilam [emoji6]
Co do rodzeństwa to moja córka (10) najpierw się rozpłakała ale to bardziej z emocji chyba a teraz nie moze się doczekać :) uwielbia planować jak to ona sie bedzie zajmować maluchem a ja... uwielbiam tego słuchać [emoji16]
Gratuluję ciąży i tak wspaniałej córki :) Niech twój Maluch rośnie zdrowo!

Masz rację, na tym wątku można wyzbyć się wielu obaw i doświadczyć wielu słów wsparcia [emoji5]
Dlatego przy tej okazji chciałbym podziękować @Chloe.Chloe oraz @Chrząszczyk 1. I nie tylko.
Dziewczyny dziękuję Wam za miłe słowa wsparcia, które od Was dostałam, gdy mierzyłam się z własnymi słabościami i niemocą. Pozwoliłyście mi uwierzyć, że szczęście może przyjść do każdego.
Tym starającym się życzę spełnienia marzeń o upragnionych II, zafasolkowanym pięknej i spokojnej ciąży, a te które już cieszą się swoimi maleństwami wspaniałego macierzyństwa!
 
U mnie to moja najstarsza córka była mega zdziwiona ma 22 lata i czuje sie za stara na bycie siostra ☺️Dwie młodsze 12,10 lat sie cieszą zwłaszcza ta 12 sto latka ☺️Ja generalnie cieszyć sie bede kiedy bede pewna ze jest wszystko dobrze ... chociaż niby jest ale raz poroniłam dawno temu i to kurczę zawsze gdzieś w nas siedzi..... mam nadzieje i życzę sobie i wam ze wszystko będzie bardzo dobrze ... chyba im kobieta starsza tym bardziej panikuje
 
Witajcie, chciałam sie przywitać :)
Jestem tuż po 40stych urodzinach (rocznik 78) i właśnie zaczynam 17 tydzień ciąży. Ciesze się ze znalazłam ten wątek bo jednak mamusiek po 40 nie ma aż tak wielu i taka ciąża ma swoje inne radości, uroki ale i obawy.
Jestem już mama 10 letniej córeczki, wiec teoretycznie wiem co i jak. Ciąża trudno powiedzieć żeby była planowana jednak kiedy ochłonęłam, traktuje ją jak jak dar z nieba :)
Zostanę tu mam nadzieje na dłużej..
Witaj i duzo zdrowia :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Właśnie dzisiaj dowiedziałam się że za tydzień już będę miała cesarke. Zaczyna to do mnie dochodzić. Bardzo się stresuje bo wiem co mnie czeka. Miałam juz cesarke niecałe 2 lata temu i było mi bardzo ciężko dojść do siebie. Oby tym razem było lepiej. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam :)
Trzymaj sie dzielnie. Slyszalam glosy, ze po drugiej cesarce latwiej dojsc do siebie.
Mam pytanie: dosc szybko zaszlas w nastepna ciaze po cc (mowi sie o min.1,5 rocznej przerwie), czy mialas jakies problemy z tego powodu, cos lekarze mowili?
 
Do góry