reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Tak zrobię pojadę chyba dla własnego spokoju
Najgorsze jest to ze w moich dwuch ciążach miałam to samo przez polipa ... raz poroniłam ale bez objawów bez krwotoku bo po prostu obumarła. A teraz odczowam lekkie jak przed miesiączka . Racja lepiej pojechać i sprawdzić czy to coś poważnego czy nie.
Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie dobrze.
 
reklama
Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie dobrze.
Tsk kochana O 21 wróciłam do domu bo chciałam ogolnie do jutra poczekać ale o 18 pojechałam ... nie ma nic co by wskazywało na poronienie moja macica trochę coś zaszalała bo ona jest trochę inna niż normalnie , widać zarodek odpowiada mojemu 6 tc serduszko nawet biło mam luteinę dopochwowe i nospe , oczywiście oszczędny tryb zycia bez stresu leżeć więcej niż chodzić , za tydz do kontroli ale czuje ze będzie dobrze
 
@Magdamama to dobre wiadomości. Nie każde plamienie oznacza poronienie. Ja plamiłam mniej więcej do 14 tygodnia. Stres jest ogromny. Też brałam luteinę i dupka. Jak serduszko bije, to kolejny milowy krok zrobiony :) Dbaj o siebie i życzę powodzenia.
Dziekuje ja sie czuje jak by to była moja pierwsza ciąża a przecież w poprzednich miałam takie podobne sytuacje Niby mam 39 lat i chyba powinnam być bardziej spokojna to jednak nasza natura robi swoje. Czekają mnie badania prenatalne ale tu jestem spokojnaNiech sobie kijanka rośnie fajnie ze znalazłam to forum Wy jesteście w ciąży czy już urodzilyscie ?? Jesteśmy w podobnym wieku
 
@Magdamama , ja teraz jestem w połowie ciąży. Mam dwoje dzieci 15 i 13 lat. W tamtym roku poroniłam i miałam 2 ciąże biochemiczne. Teraz się udało. W tym tygodniu czeka mnie połówkowe i drugie badanie prenatalne. Ja mam wrażenie, że lęków mam więcej niż wtedy kiedy rodziłam dzieci w wieku 26 i 28 lat. Bo i świadomość też jest większa, oprócz tego chyba bardziej koncentracja na dziecku niż na sobie (przy pierwszym dziecku byłam jeszcze niedojrzała jak śliweczka). Ale myślę, że będziemy miały dużo szczęścia i radości jak maluszki się pojawią na świecie i wtedy większy luz.
 
Tsk kochana O 21 wróciłam do domu bo chciałam ogolnie do jutra poczekać ale o 18 pojechałam ... nie ma nic co by wskazywało na poronienie moja macica trochę coś zaszalała bo ona jest trochę inna niż normalnie , widać zarodek odpowiada mojemu 6 tc serduszko nawet biło mam luteinę dopochwowe i nospe , oczywiście oszczędny tryb zycia bez stresu leżeć więcej niż chodzić , za tydz do kontroli ale czuje ze będzie dobrze
Tak się cieszę :)gratuluje i oby tak dalej :tak:
 
Witajcie, chciałam sie przywitać :)
Jestem tuż po 40stych urodzinach (rocznik 78) i właśnie zaczynam 17 tydzień ciąży. Ciesze się ze znalazłam ten wątek bo jednak mamusiek po 40 nie ma aż tak wielu i taka ciąża ma swoje inne radości, uroki ale i obawy.
Jestem już mama 10 letniej córeczki, wiec teoretycznie wiem co i jak. Ciąża trudno powiedzieć żeby była planowana jednak kiedy ochłonęłam, traktuje ją jak jak dar z nieba :)
Zostanę tu mam nadzieje na dłużej..
 
;)
Witajcie, chciałam sie przywitać :)
Jestem tuż po 40stych urodzinach (rocznik 78) i właśnie zaczynam 17 tydzień ciąży. Ciesze się ze znalazłam ten wątek bo jednak mamusiek po 40 nie ma aż tak wielu i taka ciąża ma swoje inne radości, uroki ale i obawy.
Jestem już mama 10 letniej córeczki, wiec teoretycznie wiem co i jak. Ciąża trudno powiedzieć żeby była planowana jednak kiedy ochłonęłam, traktuje ją jak jak dar z nieba :)
Zostanę tu mam nadzieje na dłużej..
Witamy i rozgosc się i oczywiscie gratulacje spokojnej i nudnej ciąży życzę:-) :)
 
reklama
Witajcie, chciałam sie przywitać :)
Jestem tuż po 40stych urodzinach (rocznik 78) i właśnie zaczynam 17 tydzień ciąży. Ciesze się ze znalazłam ten wątek bo jednak mamusiek po 40 nie ma aż tak wielu i taka ciąża ma swoje inne radości, uroki ale i obawy.
Jestem już mama 10 letniej córeczki, wiec teoretycznie wiem co i jak. Ciąża trudno powiedzieć żeby była planowana jednak kiedy ochłonęłam, traktuje ją jak jak dar z nieba :)
Zostanę tu mam nadzieje na dłużej..
Witaj wśród nas. Niech rośnie i rozwija się Twoja fasolka, a ciaza niech nie będzie upierdliwa.
 
Do góry