reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

a może zrób betę i wtedy będziesz miała pewność, bo testy we wczesnej ciąży nie zawsze wychodzą od razu ;)
Kochane robilam dzisiaj kolejny test i niestety cos sie musialo mi poprzestawiac...ciazy brak a objawy nadal są....zabieram sie wiec za kilka dni za testy owulacyjne i ciag dalszy staran :)
A jestes przed miesiączka czy ci sie spóźnia ??
 
reklama
Mój wynik beta Mam nadzieje ze w czwartek będzie widoczny zarodek i będzie wszystko Ok
 

Załączniki

  • IMG_3430.PNG
    IMG_3430.PNG
    41,4 KB · Wyświetleń: 160
Chyba nie zobaczę mojego robaczka poszłam siku i zobaczyłam ślad krwi nie wiem czy to polip czy to początek końca ... tak chce to dziecko a tu los chyba tego nie chce Nic nie wskazywało na to .. ja w piątek za duzo nadwyrężalam sie robiąc w domu i na strychu porządki może to zaszkodziło ? Nie wiem nawet co robic bo co mi w szpitalu powiedzą jak to dopieto 6 tydz ?? Nie wiadomo czy będzie widać coś ? Boje sie strasznie
 
Jedz czym prędzej na IP ,zrobią USG i może jakieś leki ,luteinę lub duphaston ,bądź dobrej myśli
Biorę duphaston ... teraz nic nie leci nawet jak podcieram sie nie ma krwi ale chyba pojadę do szpitala ... tylko czy dla nich to nie jest szybki etap i nic sie nie robi?
Wiesz pewnie zależy od lekarza ,ale jeśli powiesz że jesteś w ciąży i miałaś krwawienie ,powiedz jeszcze że brzuch Cię boli to raczej nie mogą Cię odesłać z kwitkiem ,nie musi to być nic groźnego i odpoczywaj dużo
 
Wiesz pewnie zależy od lekarza ,ale jeśli powiesz że jesteś w ciąży i miałaś krwawienie ,powiedz jeszcze że brzuch Cię boli to raczej nie mogą Cię odesłać z kwitkiem ,nie musi to być nic groźnego i odpoczywaj dużo
Tak zrobię pojadę chyba dla własnego spokoju
Najgorsze jest to ze w moich dwuch ciążach miałam to samo przez polipa ... raz poroniłam ale bez objawów bez krwotoku bo po prostu obumarła. A teraz odczowam lekkie jak przed miesiączka . Racja lepiej pojechać i sprawdzić czy to coś poważnego czy nie.
 
reklama
Do góry