reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Hej dziewczyny. Ja juz po cc. Było ciężko, najgorsza cesarka z wszystkich 3. Najpierw pekaly mi żyły i był problem z wenflonami. Potem czułam znieczulenie( uklocia) , co wcześniej nie miało miejsca. Ból promieniowal aż do nóg, myślałam że nie dam rady. Na szczęście udało się , wczoraj już mi kazali wstać z łóżka i jestem juz na chodzie. Laura cudowna. Jak się wstawia zdjęcia ?
Gratulacje ;) dużo zdrowia dla Ciebie i malutkiej :)
Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn tych w ciąży i tych starających ;)
@Maja75 za Ciebie trzymam cały czas kciuki :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja juz po cc. Było ciężko, najgorsza cesarka z wszystkich 3. Najpierw pekaly mi żyły i był problem z wenflonami. Potem czułam znieczulenie( uklocia) , co wcześniej nie miało miejsca. Ból promieniowal aż do nóg, myślałam że nie dam rady. Na szczęście udało się , wczoraj już mi kazali wstać z łóżka i jestem juz na chodzie. Laura cudowna. Jak się wstawia zdjęcia ?
Gratuluję :-) Masz już to za sobą ! Wszystkiego dobrego Wam życzę. Samych cudownych chwil z maleńką :-)
 
received_243255212983843.jpeg

received_243588996283798.jpeg
[ATTACH=full
 

Załączniki

  • received_243255212983843.jpeg
    received_243255212983843.jpeg
    67 KB · Wyświetleń: 690
  • received_243588996283798.jpeg
    received_243588996283798.jpeg
    81,1 KB · Wyświetleń: 680
Dzisiaj czuje się gorzej. Jestem juz bez środków przeciwbólowych. Do tego Laura cała noc płakała, nie mogła zrobić pierwszej kupki. Juz dostałam okres i wszystko na raz;) i jeszcze te upaly -"stopy mam spuchniete. Oby do domku puścili jaknajszybciej. To teraz czekamy na pozostałe dziewczyny. Powodzenia ;)
 
Dzisiaj czuje się gorzej. Jestem juz bez środków przeciwbólowych. Do tego Laura cała noc płakała, nie mogła zrobić pierwszej kupki. Juz dostałam okres i wszystko na raz;) i jeszcze te upaly -"stopy mam spuchniete. Oby do domku puścili jaknajszybciej. To teraz czekamy na pozostałe dziewczyny. Powodzenia ;)
Szkoda ,że cierpisz ,ale z każdym dniem myślę że będzie lepiej .Przeciwbólowe nie dają na drugi dzień?Nie znam sie bo rodzilam sn
 
reklama
Do góry