reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witajcie :) i ja się przyłączam ,nie ma co wariowac ,ale z drugiej strony nie do końca się da ;)tak czy siak udało nam się ,jak mówiłam wysyp się zaczął na wiosnę ,jeszcze pozostałe dziewczynki dołącza i będzie komplet ,miłego Dziewczyny :biggrin2:
 
reklama
dzien doberek ,milego dzionka ,bo zapowiada sie sloneczny weekend ,pikniki i inne wypady wskazane ,trzeba sie zrelaksowac i nabrac sil. wszystkim forumowiczkom udanego weekendu[emoji8]
 
hejka dziewczynki :)
Pamieta mnie ktos jeszcze :p
Ja jestem juz 2tydz bez leków :)
na cisnienie tez odlozyli :)
musze czekac miesiac na oczszczenie organizmu
wiec jeszcze tydzien i działam

Buziaki
Cześć Didii no pewnie że pamiętamy :)
Cieszę że po wielu perturbacjach z lekarzem udało się bezpiecznie odstawić leki.
I starania już tuż tuż. Trzymam kciuki:)
 
No ja niestety leżę i czekam na pogotowiu. Krwotok ze skrzepami. Przywieźli mnie ambulansem bo prawie straciłam przytomność. Teraz czekam na skan ale nie będą nic robić bo wczesna ciąża 10+6. Wszystko w rękach Boga
 
reklama
Hej ale to jest inny test. To są 2 różne. Myslalam tez o nifty ale mam teraz wątpliwości i skłaniam sie bardziej ku temu drugiemu jest drozdzy niz nifty ale daje 99.7 a nifty 99.17 . No i wczoraj siedzialam w necie troche na forach i czytalam ze dziewczyny mialy niby z Nifty 1:500 000 albo 1: 21 0000000 Zd a urodziły dziecko z ZD . I zaczelam drążyć temat...duzo decyduje sie na aminopunkcje zeby miec 100 %. Sama nie wiem narazie wglebiam sie w temat...
[emoji32][emoji44][emoji44][emoji44]przecież Nifty to nie statystyka jak Pappa. Pobierana jest krew matki gdzie wytrącane jest osocze dziecka i na tej podstawie stwierdza się obecność wad lub ich wykluczenie. Sprawdzana jest również plec; bo kazada ma predyspozycje do pewnych chorób i to też jest sprawdzane. Jakoś wątpię czy może zajść pomyłka odnosnie ZD po badaniu Nifty.
 
Do góry