reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No ja niestety leżę i czekam na pogotowiu. Krwotok ze skrzepami. Przywieźli mnie ambulansem bo prawie straciłam przytomność. Teraz czekam na skan ale nie będą nic robić bo wczesna ciąża 10+6. Wszystko w rękach Boga
Monika trzymaj się. Modlę się żeby wszystko było dobrze. Ja w 8 tygodniu w pierwszej ciąży obudziłam się w ogromnej planie krwi i myślałam że już po wszystkim ale trzy tygodnie w szpitalu i teraz chłop ma 16 lat i 180cm wzrstu i pyskuje:). Bądź dobrej myśli.
 
Ostatnia edycja:
reklama
[emoji32][emoji44][emoji44][emoji44]przecież Nifty to nie statystyka jak Pappa. Pobierana jest krew matki gdzie wytrącane jest osocze dziecka i na tej podstawie stwierdza się obecność wad lub ich wykluczenie. Sprawdzana jest również plec; bo kazada ma predyspozycje do pewnych chorób i to też jest sprawdzane. Jakoś wątpię czy może zajść pomyłka odnosnie ZD po badaniu Nifty.
No ale zachodzą pomyłki ten test nie daje 100%
 
Angielska służba zdrowia. Nie robią skanów w weekend. Gdyby było 16+ to tak ale jest za młoda ciąża. Powiedzieli ze mogę iść prywatnie , i na szczęście udało mi się umówić na 4. Pozostaje przy pozytywnych myślach. Nie mogę stracić kolejnej ciąży :(
 
Angielska służba zdrowia. Nie robią skanów w weekend. Gdyby było 16+ to tak ale jest za młoda ciąża. Powiedzieli ze mogę iść prywatnie , i na szczęście udało mi się umówić na 4. Pozostaje przy pozytywnych myślach. Nie mogę stracić kolejnej ciąży :(
Trzymaj się kochana..wiem co to ang służba zdrowia ...będzie dobrze..musi byc
 
Hej jak maluszek się chowa
Wszystko ok. Rośnie w takim tempie, że część rzeczy zakładam na kilka razy, bo chwilka i za małe. Głuży, uśmiecha się, nawołuje jak nikt nie zagląda w danej chwili do łóżeczka czy wózka, a jemu akurat zbiera się na pogaduszki i towarzystwo[emoji6]jest fajny, cudowny i nie żałuję, że zdecydowaliśmy się ,,na starość" [emoji6]na malucha[emoji4]
 
reklama
Do góry