reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Czytam te wasze posty i włos się na głowie jeży. Nigdy nie miałam problemu zajścia w ciaze i nie zdawałam sobie sprawy jakie to wszystko skomplikowane i ciężkie. Trzymam za was kciuki dziewczyny i przy okazji za moją siostrę. Ona ma 38 lat i w tamtym roku dowiedziała się ze ma torbiela. Mało tego starała się o dziecko kilka lat i w sierpniu 2017 mi pisze ze okres jej się spóźnia i kupi test. Masz tu los pojawiła się ciaza, gdy jednak poszła do lekarza okazało się ze pozamaciczna na jajniku. Torbiel był tak duży, że nie przedostala się do macicy. Usunęli jej ten jeden jajnik i jest strasznie załamana do tej pory, bo teraz to już tylko cud na zajście w ciaze. Myśli teraz o in vitro i pytanie do Was co na ten temat wiecie i myślicie?
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Chcialam sie pochwalic, ze bedziemy mieli syneczka :)
Co zabawniejsze od poczatku mialam taka intuicje ;) chociaz ja wolalabym coreczke :). Tatus sie cieszy, ja tez, ze zdrowy, a ze to moje pierwsze bobo to zadna roznica czy chlopak czy dziewczynka.
Pamietacie, nawet pytalam, czy mialyscie jakies przeczucia co do plci i czy Wasze przeczucia sie sprawdzily. Dzieciak ma ponad 9cm, a wiek ciazy okreslono na 15tc0dc.
Dziekuje Wam wszystkim za gratulacje. Odetchnelam i czuje sie jak ... w zdrowej ciazy ;), teraz moge tylko dbac i hodowac :).
 
Monia nie wiem jaki jest koszt badan ale w labolatorium napewni doradza jakie wit. i mineraly w nadmiarze szkodzą...
Mój maz nigdy nie palil wiec z tym nie mamy problemu...wiem ze brał Fertilman i zwykły i ten plus a w tych preparatach jest wlasnie sporo skladnikow które wzmacniają płodność...stad gin kazał brac tylko selen i cynk,ktore sa bezpieczne i również wzmacniają plemniki oraz sprawiają ze jest ich więcej...z tym ze na efekty trzeba niestety poczekać...
Czesc dziewczyny!
Chcialam sie pochwalic, ze bedziemy mieli syneczka :)
Co zabawniejsze od poczatku mialam taka intuicje ;) chociaz ja wolalabym coreczke :). Tatus sie cieszy, ja tez, ze zdrowy, a ze to moje pierwsze bobo to zadna roznica czy chlopak czy dziewczynka.
Pamietacie, nawet pytalam, czy mialyscie jakies przeczucia co do plci i czy Wasze przeczucia sie sprawdzily. Dzieciak ma ponad 9cm, a wiek ciazy okreslono na 15tc0dc.
Dziekuje Wam wszystkim za gratulacje. Odetchnelam i czuje sie jak ... w zdrowej ciazy ;), teraz moge tylko dbac i hodowac :).
Uwazaj na siebie I dbaj o skarb ,ktory nosisz
 
Czesc dziewczyny!
Chcialam sie pochwalic, ze bedziemy mieli syneczka :)
Co zabawniejsze od poczatku mialam taka intuicje ;) chociaz ja wolalabym coreczke :). Tatus sie cieszy, ja tez, ze zdrowy, a ze to moje pierwsze bobo to zadna roznica czy chlopak czy dziewczynka.
Pamietacie, nawet pytalam, czy mialyscie jakies przeczucia co do plci i czy Wasze przeczucia sie sprawdzily. Dzieciak ma ponad 9cm, a wiek ciazy okreslono na 15tc0dc.
Dziekuje Wam wszystkim za gratulacje. Odetchnelam i czuje sie jak ... w zdrowej ciazy ;), teraz moge tylko dbac i hodowac :).
Super. Gratulacje. Dla mnie to bez znaczenia, byle zdrowe. Może być 3 syneczek ;) Za dwa tyg będę wiedziec wszystko i dam znać oczywiście ;)
 
Cześć dziewczyny. Czytam Was od dawna, bo bardzo podnosicie mnie na duchu. Smutno było ostatnio, więc tak już myślałam, że napisze, dam Wam znać, że czasem się udaje, nawet po 40, po jednym zatrzymanym poronieniu i po tym jak przez 20 lat lekarze mówili, że dzieci nigdy mieć nie będę. Ale wczoraj poroniłam. 12 tydzień, serduszko stanęło w 8. Nie mogę się pozbierać.
 
Cześć dziewczyny. Czytam Was od dawna, bo bardzo podnosicie mnie na duchu. Smutno było ostatnio, więc tak już myślałam, że napisze, dam Wam znać, że czasem się udaje, nawet po 40, po jednym zatrzymanym poronieniu i po tym jak przez 20 lat lekarze mówili, że dzieci nigdy mieć nie będę. Ale wczoraj poroniłam. 12 tydzień, serduszko stanęło w 8. Nie mogę się pozbierać.
Mój Boże :(
 
Zaza...bardzo wspolczuje :(
Chloe, swietna wiadomosc :)
Maja....tez zbieralam sie na napisanie cos w tym stylu...jak ktos ma potrzebe/czas/chec (niepotrzebne skreslic :) to pisze.
to,ze sie kogos nie wywoluje nie oznacza, ze sie o kims nie pamieta.
mysle o Lily, ale nie bede jej wolac bo co to da, jak sama oceni,ze chce pisac to to zrobi.
Badzmy dorosle i rozsadne.
 
Czesc dziewczyny!
Chcialam sie pochwalic, ze bedziemy mieli syneczka :)
Co zabawniejsze od poczatku mialam taka intuicje ;) chociaz ja wolalabym coreczke :). Tatus sie cieszy, ja tez, ze zdrowy, a ze to moje pierwsze bobo to zadna roznica czy chlopak czy dziewczynka.
Pamietacie, nawet pytalam, czy mialyscie jakies przeczucia co do plci i czy Wasze przeczucia sie sprawdzily. Dzieciak ma ponad 9cm, a wiek ciazy okreslono na 15tc0dc.
Dziekuje Wam wszystkim za gratulacje. Odetchnelam i czuje sie jak ... w zdrowej ciazy ;), teraz moge tylko dbac i hodowac :).
Gratulacje dla rodziców to jest najważniejsze aby zdrowe było .Teraz czas oczekiwania na maleństwo a potem najpiękniejsza chwila powitanie dzidzi..Powiem Ci ze mam troje dzieci Ale za każdym razem gdy urodziłam płakałam ze szczęścia ..to cudowna chwila .
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czytam Was od dawna, bo bardzo podnosicie mnie na duchu. Smutno było ostatnio, więc tak już myślałam, że napisze, dam Wam znać, że czasem się udaje, nawet po 40, po jednym zatrzymanym poronieniu i po tym jak przez 20 lat lekarze mówili, że dzieci nigdy mieć nie będę. Ale wczoraj poroniłam. 12 tydzień, serduszko stanęło w 8. Nie mogę się pozbierać.
Zaza to jest bardzo przykre i smutne ja nigdy nie wiem ci pisać w takich sytuacjach. Ale jest tu dużo dziewczyn które przeszły taka traumę i może choć odrobinkę będzie Ci lżej jak pomyślisz ze nie jesteś sama.Czasem takie wyzalenie się na forum też pomaga
.Sama poronilam rok temu ,trzymaj się jakoś .Pozdrawiam ciepło.
 
Do góry