reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witaj.Ja 42 w sierpniu.Teraz 10tc.Czy masz już dzieci?

mam chłopca 1,5 roku. Nam długo nic nie wychodziło a teraz sezam się otworzył :-)
zaczęliśmy myśleć o kolejnym jak synek miał 1 rok i był cudownyyyy. A teraz ma chyba przyśpieszony bunt dwulatka i jestem trochę przestraszona jak dam sobie radę z dwoma małymi wulkanami energii8-):D
 
reklama
mam chłopca 1,5 roku. Nam długo nic nie wychodziło a teraz sezam się otworzył :-)
zaczęliśmy myśleć o kolejnym jak synek miał 1 rok i był cudownyyyy. A teraz ma chyba przyśpieszony bunt dwulatka i jestem trochę przestraszona jak dam sobie radę z dwoma małymi wulkanami energii8-):D

Kasiunia spokojnie nie martw się na zapas ... drugie zawsze inne od pierwszego któreś jest grzeczniejsze
 
Kasiunia spokojnie nie martw się na zapas ... drugie zawsze inne od pierwszego któreś jest grzeczniejsze

tak tylko piszę :) - wiadomo, że nie mogę się doczekać a wolałabym już drugiego takiego pełnego energii niż zbyt cichego - poza tym jak czytam forum i widzę, że wszystkie dałyście sobie radę z gromadką i chcecie jeszcze to tym bardziej ładują mi się akumulatory :D
 
mam chłopca 1,5 roku. Nam długo nic nie wychodziło a teraz sezam się otworzył :-)
zaczęliśmy myśleć o kolejnym jak synek miał 1 rok i był cudownyyyy. A teraz ma chyba przyśpieszony bunt dwulatka i jestem trochę przestraszona jak dam sobie radę z dwoma małymi wulkanami energii8-):D
Kasunia Lilly ma racje ja mam dwóch chłopców różnica jest równe dwa lata oboje z lipca jeden dwa i pół drugi cztery i pół ten starszy jest grzeczniejszy zawsze taki był a ten młodszy to mały szalaput .Też się tego bałam jak dam radę ale jak człowiek musi to ze wszystkim da radę .Tak ogólnie to ten młodszy notorycznie tłucze starszego .Dasz radę nie martw siem
.
 
Hej Dziewczynki , nie odzywam się bo od dwóch tygodni mam pełną chate gości. Czytam was i myślami jestem z Wami. Trzymam kciuki za staraczki i wasze zafasolkowanie , witam nowe koleżanki @maggy Kochana trzymaj się i nie poddawaj mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. @Brumba strasznie mi przykro ,pomodle się za Alicje.Dzisiaj dostałam reszte badań DNA mam zdrową dziewcznkę strasznie się ciesze.Pozdrowionka i uściki dla was wszystkich
No to super gratuluję dziewczynki niech zdrowo rośnie w brzuszku mamusi a mamusia niech teraz cierpliwie czeka aż przyjdzie czas i przutuli swoją kruszonkę pozdrawiam.
 
mam chłopca 1,5 roku. Nam długo nic nie wychodziło a teraz sezam się otworzył :-)
zaczęliśmy myśleć o kolejnym jak synek miał 1 rok i był cudownyyyy. A teraz ma chyba przyśpieszony bunt dwulatka i jestem trochę przestraszona jak dam sobie radę z dwoma małymi wulkanami energii8-):D
Tez to przechodze ma 1,5 roku w czerwcu skonczy 2latka i Kurde masakra juz nie wiem jakie zabawy jej wymyslac
 
Kochane moje Dziewczyny. Nie odzywam się bo zupełnie nie mam głowy i czasu. Nie czytam też za dużo ale jestem z Wami. Trzymam kciuki za staraczki i mocno wspieram Cię Maggy.

Córka mojej serdecznej przyjaciółki miała wypadek samochodowy i jest w stanie ciężkim od tygodnia w szpitalu. Dziewczyna za miesiac konczy 18 lat, piękna i mądra. Chłopak z którym jechała zginął na miejscu.Wspieram rodzicow jak mogę modlitwą, obecnością- to ich jedyne dziecko. Wiele mszy odbywa się w intencji cudu powrotu do zdrowia dla Alicji. Wierzymy że tak będzie.
W tej sytuacji ciężko znaleźć czas ale bede troche zaglądać, starajcie się dzielnie- kibicuję i czekam na wysyp dobrych wieści.:-) :)

Cześć dziewczyny, chwilę mnie tu nie było, ale też się nikt o mnie nie pyta... więc chciana, niechciana niczym @ wracam, bo tyle się u was działo!

@Brumba, czytałam o tym wypadku, tak bardzo mi przykro, również się modlę za Alicję, daj znać, jak idzie walka, mam nadzieję, że zwycięsko!

@Niespodzianka 22, witaj Aniu, gratuluję ciąży, ja mam 46 lat i jestem w 13tc już, jak wyszło z ostatniego badania, życzę nudnej ciąży i pięknego pączusia

@Lilly40 jakie poddawanie się, o czym Ty mówisz? Żadna z nas nie zasługuje na to by być w ciąży, jak Ty - i to właśnie Tobie ma się udać!

@Maggy39 trzymam kciuki, skoro nie usuwają, to musi być to dobry omen, trzymaj się zdrowo, będziesz mamuśką jak my wszystkie

@annauelle życzę wszystkiego dobrego, starajcie się z mężem, fajnie że taką parkę tworzycie, próbujcie i niech wam się uda!

@Didiii zmień ta lekarkę i walcz o swoje marzenia, bądź szczęśliwa, jak mówią dziewczyny cycki do przodu i próbować!

Jeśli kogoś pominęłam, to przepraszam, wszystkie gorąco ściskam i pozdrawiam
 
reklama
Do góry