reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ale ilez idzie :( juz praktycznie 5tydz idzie jak przeklada mnie z tyg na tydzien ... i ja to wali w cyce ze sama obnizam leki
W sumie też racja Didiii ...a nie możesz się na wizytę z nią umówić ? Bo na tel to jak widać nici z tego będą ,co za baba no

Ciezko tu o Nowego lekarza naprawde bylam u innych robili to samo baa nawet gorzej bym musiala jechac w swiat by go szukac :(



Jak Pomysle Kasiulek ze mam od nowa gadac lekarzowi o mej histori choroby od dziecinstwa po raz któryś z koleji to mnie bierze kurrrrr :(
 
Didii jedz do niej tam gdzie przyjmuje i powiedz jej co myślisz o jej zachowaniu w stosunku do Ciebie ... nie możesz się przez nią poddawać
 
Czesc Dziewczyny troche mnie nie bylo jakos tak wyszlo cisza tu jest i ja tez zamilkłam
Ale dzis co sie stalo to przerosło juz Wszystko usiadlam i Plakalam z bezsilnosci :(
Pisze do Was i leca mi łzy jak malemu dziecku..
Bo Sytuacja taka jak Wam wczesniej pisalam obnizylam leki bo lekarka z tyg na tydz mnie przeklada i potem kazala zadzwonić za 2tyg wiec obnizylam Minely 2tyg i jest wszystko ok ze mna no Ale..
Opisze Wam moja rozmowe z lekarka

" Dzien dobry z tej strony ............ mialam do pani dzwonic za 2tyg .
Dzien dobry jestem na izbie przyjec prosze za tydzien zadzwonic .
Mowie ok wszystko rozumiem ale pani to przeklada juz 4tygodnie i idzie 5tydzien ile to bedzie trwalo ?
a Ona nie moge rozmawiac przepraszam mam pacjentow dowidzenia prosze dzownic w piatek ah:( "

po czym sie rozlaczyla nie zdarzylam jej powiedziec ze obnizylam ze cokolwiek sie dzieje itd
Ona chyba Chce bym tej ciązy nie miala :(

Mam doła popadam chyba w depresje :(
 
reklama
Didii jedz do niej tam gdzie przyjmuje i powiedz jej co myślisz o jej zachowaniu w stosunku do Ciebie ... nie możesz się przez nią poddawać

Bede sie starac jakoś Maż mnie podbudował doradzil ze jutro poszukamy innego lekarza i bede szukac az do skutku az trafie na dobrego trudno ja musze miec dobra opieke do konca zycia bo to nie jest grypa !
Dokładnie ,bo z tego tel to nic nie będzie
No tak nie wiem czemu Ona mnie tak traktuje :(
bede probowac do skutku ...
Czemu dajesz mi Kasiula na odpowiedz na moj post a ja nic nie widze przypadkowo ?

Przyszedł ordynator i mówił ze na razie nie będzie żadnego zabiegu. Ciąży pozamacicznej nie ma. Obserwujemy
OJ Meguś to Bardzo dobra wiadomosc zobaczysz bedzie dobrze !!
 
Do góry