reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Czesc Dziewczyny troche mnie nie bylo jakos tak wyszlo cisza tu jest i ja tez zamilkłam
Ale dzis co sie stalo to przerosło juz Wszystko usiadlam i Plakalam z bezsilnosci :(
Pisze do Was i leca mi łzy jak malemu dziecku..
Bo Sytuacja taka jak Wam wczesniej pisalam obnizylam leki bo lekarka z tyg na tydz mnie przeklada i potem kazala zadzwonić za 2tyg wiec obnizylam Minely 2tyg i jest wszystko ok ze mna no Ale..
Opisze Wam moja rozmowe z lekarka

" Dzien dobry z tej strony ............ mialam do pani dzwonic za 2tyg .
Dzien dobry jestem na izbie przyjec prosze za tydzien zadzwonic .
Mowie ok wszystko rozumiem ale pani to przeklada juz 4tygodnie i idzie 5tydzien ile to bedzie trwalo ?
a Ona nie moge rozmawiac przepraszam mam pacjentow dowidzenia prosze dzownic w piatek ah:( "

po czym sie rozlaczyla nie zdarzylam jej powiedziec ze obnizylam ze cokolwiek sie dzieje itd
Ona chyba Chce bym tej ciązy nie miala :(

Mam doła popadam chyba w depresje :(
Kurcze ,a nie umiesz zmienic tej lekarki.
 
reklama
Czesc Dziewczyny troche mnie nie bylo jakos tak wyszlo cisza tu jest i ja tez zamilkłam
Ale dzis co sie stalo to przerosło juz Wszystko usiadlam i Plakalam z bezsilnosci :(
Pisze do Was i leca mi łzy jak malemu dziecku..
Bo Sytuacja taka jak Wam wczesniej pisalam obnizylam leki bo lekarka z tyg na tydz mnie przeklada i potem kazala zadzwonić za 2tyg wiec obnizylam Minely 2tyg i jest wszystko ok ze mna no Ale..
Opisze Wam moja rozmowe z lekarka

" Dzien dobry z tej strony ............ mialam do pani dzwonic za 2tyg .
Dzien dobry jestem na izbie przyjec prosze za tydzien zadzwonic .
Mowie ok wszystko rozumiem ale pani to przeklada juz 4tygodnie i idzie 5tydzien ile to bedzie trwalo ?
a Ona nie moge rozmawiac przepraszam mam pacjentow dowidzenia prosze dzownic w piatek ah:( "

po czym sie rozlaczyla nie zdarzylam jej powiedziec ze obnizylam ze cokolwiek sie dzieje itd
Ona chyba Chce bym tej ciązy nie miala :(

Mam doła popadam chyba w depresje :(

Ooooooo witam [emoji12]..... przecież to ewidentne olewanie pacjentki ... w ch..a wali na żywca
 
Tamta ciąża też mnie bardzo zaskoczyła.Podobnie jak u Ciebie przypuszczam że serduszko dzieciątku nie zabiło.Bardzo się wtedy winiłam.Ponieważ jak okazało się że to ciąża byłam wściekła.Ryczałam i tak bardzo jej nie chciałam,a kiedy mi trochę przeszło i zaczęłam się do niej przyzwyczajać to maleństwo postanowiło się ewakułować.Czułam się winna.I znowu stale ryczałam .Teraz mimo że jakoś strasznie mocno się nie staraliśmy to jest.Bardzo teraz się cieszę.Bo mój m to szalał z radości i za 1 i 2 razem.Nawet mówi że jak będzie ok to może by tak jeszcze 2 by chwały się razem.Mądrala.Lecz to ja się teraz trochę męczę.
To cudownie mieć dobrego męża to jest bardzo ważne, nie mogłaś się za nic winić to był szok zaskoczenie to dlatego tak zaregowalas .Ja mam podobnie spytaj Lilly .założyłam tu konto bo myślałam że w ciąży jestem nie miałem @ 46 dni byłam przerażona a kiedy zrobiłam test i była jedną kreską to jakoś żal mi było.I tak tu zostałam na forum bo wiem ze mam wsparcie .A za namową dziewczyn po troszku się staram o maluszka...choc wiem że jak zobaczę dwie kreski będzie strach .,,,,ale przecież są tu dziewczyny i pomaga jestem pewna.
 
Hej Dziewczynki , nie odzywam się bo od dwóch tygodni mam pełną chate gości. Czytam was i myślami jestem z Wami. Trzymam kciuki za staraczki i wasze zafasolkowanie , witam nowe koleżanki @maggy Kochana trzymaj się i nie poddawaj mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. @Brumba strasznie mi przykro ,pomodle się za Alicje.Dzisiaj dostałam reszte badań DNA mam zdrową dziewcznkę strasznie się ciesze.Pozdrowionka i uściki dla was wszystkich
A jA juz myslalam ,ze o nas zapomnialas ,gratulacje
 
reklama
Didi zadnych dołów i zadnych depresji ,tyłek w troki i zmiana lekarza...walcz o swoje marzenia

Ooooooo witam [emoji12]..... przecież to ewidentne olewanie pacjentki ... w ch..a wali na żywca

Nie dam rady dziewczyny nie dam juz sie poddalam :(
co mam zdechnac by w koncu ktos mnie z konowałów lekarzy zauważył ? :(
brak mi siły nie chce mi sie walczyc o lepsze jutro ...
 
Do góry