reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witaj niespodzianka znajdziesz tutaj rady i wsparcie ja mam43 lata troje dzieci córkę pełnoletnią i dwóch chłopców w wieku dwóch i pół i czterech i pół też radzę się tutaj dziewczyn bo chciał a bym jeszcze dziewczynkę Ale też mam obawy pół i co wczoraj poszłam na całość zobaczymy jak to będzie .Musisz zacząć się cieszyć ciąża nie wolno Ci się dolowac .Zmienisz zdanie jak poznasz dziewczyny ,pozdrawiam .Jesteś już pewna?
Tak.To 10tc.W grudniu 2016r poroniłam w 6tc.Mam nadzieję że teraz skończy się szczęśliwie,ale strach jest.
 
reklama
Witajcie.Mam na imię Ania.42 lata i wszystko wskazuje na to że po raz kolejny będę mamą.Jestem trochę przerażona i zaskoczona .Czy przyjmiecie mnie do swego grona?

Witaj Aniu miło nam ze do nas dołączyłas ... jakoś tak się składa ze my jesteśmy zgrane i bardzo się wspieramy nie ważne co się komu dzieje jak tylko podzieli się z nami swoimi obawami czy problemami czy roadosciami odzew jest natychmiastowy ... wiec rozgosc się u nas i pisz kiedy tylko czujesz taka potrzebę ... ja to staraczka i mama dwóch chłopów 21/23 ... i co i na starość próbujemy jeszcze spełnić marzenie o dzidzi ale jak narazie klapa
 
Tak.To 10tc.W grudniu 2016r poroniłam w 6tc.Mam nadzieję że teraz skończy się szczęśliwie,ale strach jest.
Rozumiem Cię ja też poronilam w styczniu w tamtym roku zaczęłam plamic ciaza przestała się rozwijać ok 5 tygodnia nawet serduszko nie zaczęło bić, to jest trauma szkoda mi było choć ciąża nie była planowana .Ale miałam dwoje maluchów więc dlatego jakoś w miarę szybko się otrzasnelam.
 
Witaj Aniu miło nam ze do nas dołączyłas ... jakoś tak się składa ze my jesteśmy zgrane i bardzo się wspieramy nie ważne co się komu dzieje jak tylko podzieli się z nami swoimi obawami czy problemami czy roadosciami odzew jest natychmiastowy ... wiec rozgosc się u nas i pisz kiedy tylko czujesz taka potrzebę ... ja to staraczka i mama dwóch chłopów 21/23 ... i co i na starość próbujemy jeszcze spełnić marzenie o dzidzi ale jak narazie klapa
No Lilly spełniasz swoje marzenie zobaczysz wierzę w to bardzo mocno.
 
reklama
Do góry