reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Da sie kobietki tylko trzeba sie pozytywnie nastawiac :)
Przy pierwszej córce poród sn i niestety nie karmilam jej dluzej niz dwa tygodnie, bo strasznie sie denerwowalam ze jakos malo pokarmu,ze nie dam rady i skutek byl oplakany...
Dlatego Kobietki nastawiajmy sie pozytywnie tez do ciazy a beda rezultaty :)
Ja w przyszlym tygodniu bede testowac i mam cicha nadzieje ze sie w koncu uda....
 
reklama
cześć dziewczyny,
chciałabym się przywitać. Czy mnie przyjmiecie:-)
Mam na imię Renata, pochodzę z Lublina ale na stałe mieszkam w Warszawie, mam 44 lata i jestem w 30 tc. Jest to moja pierwsza ciążą tak zaawansowana, 3 poprzednie poroniłam znacznie wcześniej.
Po latach starania w końcu się udało że cieszymy się naszym upragnionym maleństwem, na razie tym co kopie w brzuszku. Oboje z mężem bardzo to przeżywamy, gdyż oboje będziemy po raz pierwszy rodzicami. Osobiście zastanawiam się czy na wszystko zwróciłam uwagę, ciągle czytam różne opracowania w internecie ale i tak to przeżywam bardzo.
Zastanawiam się jak radzicie sobie z tą niepewnością.

Renkaa witaj i gratulacje!. To wspaniale, że się Wam udało i za chwilę będziecie trzymać w ramionach Wasze maleństwo . Pamiętam to ogromne szczęście i wzruszenie na pierwszy widok mojego synka. Tego nie da się opisać .
 
Da sie kobietki tylko trzeba sie pozytywnie nastawiac :)
Przy pierwszej córce poród sn i niestety nie karmilam jej dluzej niz dwa tygodnie, bo strasznie sie denerwowalam ze jakos malo pokarmu,ze nie dam rady i skutek byl oplakany...
Dlatego Kobietki nastawiajmy sie pozytywnie tez do ciazy a beda rezultaty :)
Ja w przyszlym tygodniu bede testowac i mam cicha nadzieje ze sie w koncu uda....

ja myślę tak samo :) też nastawiam się na to, że tym razem będzie mi szło lepiej
 
Dziewczyny robiłyście badania na tokso i różyczkę? Odebrałam właśnie wyniki i nie umiem ich zinterpretować. Według wujka gogle chyba jest ok. Do wizyty mam jeszcze daleko i teraz mam stres.

Różyczka IGG 18,7
Tokso IGG < 0,13
Tokso IMG 0,252
 
Dziewczyny robiłyście badania na tokso i różyczkę? Odebrałam właśnie wyniki i nie umiem ich zinterpretować. Według wujka gogle chyba jest ok. Do wizyty mam jeszcze daleko i teraz mam stres.

Różyczka IGG 18,7
Tokso IGG < 0,13
Tokso IMG 0,252
Na moje oko wyniki są ok ale lekarzem nie jestem. Czekaj cierpliwie do wizyty. Myśle, że będzie w porzadku.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzień dobry:)
bardzo dziękuję za miłą reakcję na mojego posta. To jest moje pierwsze forum na którym piszę i jeszcze mi brak obycia forumowego;) może pomału nadrobię te zaległości.
Mam nadzieję nie będzie wam przeszkadzać jeśli będę zadawać pytania, chętnie się dowiem co myślą bardziej doświadczone koleżanki. Bardzo bym tego potrzebowała. Mam tylko nadzieję że można tu pytać o wszystko, w prosty i bezpośredni sposób:)
Wiem że nie ma wskazań na cc ze względu na wiek ale lekarze do którego chodzę uważa że w moim przypadku to powinno być cc ze względu na wiek, pierwszy poród i historię więc mimo tego że poród siłami natury ma swoje zalety to jednak się bardziej skłaniam do cc. Ale z tym jest problem. Ponieważ nie znam lekarza który mógłby się tym zając a ten mój nie pracuje w szpitalu w którym zdecydowałam się rodzić. W ogóle nie pracuje w żadnym szpitalu. Może macie na to jakiś sposób?
Czekamy na synka, mąż jest szczęśliwy choć ja chyba jednak wolałabym dziewczynkę. Z naturą nie dyskutuje więc cieszę się z tego co mam i że do tej pory wszystko jest w porządku.
Miłego dnia.
Może ktoś ma ochotę na kawkę?
 
Dziewczyny robiłyście badania na tokso i różyczkę? Odebrałam właśnie wyniki i nie umiem ich zinterpretować. Według wujka gogle chyba jest ok. Do wizyty mam jeszcze daleko i teraz mam stres.

Różyczka IGG 18,7
Tokso IGG < 0,13
Tokso IMG 0,252

Według ostatnich moich badań
Tokso IGG wynika ujemny >1,6
Tokso IMG wynik ujemny >0,5
ale to chyba też zależy od laboratorium i od sprzętu na jakim pracuję.
 
dziewczyny a w jakim tyg robi sie te badania ,pytam tak z ciekawosci. zeby miec oko na wszystko[emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry