reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny dla starających się to jest dobre hasło i tego się trzymajmy .
Tak Maja to dobre hasło, ale wiesz jak to jest jak mamy wątpliwości czy na pewno dobrze postępujemy planując ciążę. Zresztą myśmy już nie raz to "przerabiały" ;)
Ja nadal mam dni kiedy bardzo pragnę dzidziusia, ale mam i takie kiedy zapala mi się czerwone światło - czy ty zwariowałaś, czy nie jesteś samolubna, czy dasz radę z takim maluszkiem itp.
Dlatego ciągle powtarzam, że po 40stce to chyba najlepsza jest wpadka niż racjonalne myślenie i planowanie. Spokojnej niedzieli dla wszystkich :)
 
Dziękuję za słowa otuchy :-) :) ja jestem panikara i niecierpliwiec.

Ale tak to jest jak znajduje sie tego "właściwego" tak poźno.

Jak to mówią lepiej późno niż wcale ... mój tez ,,właściwy’’ poznany późno ale jeszcze nie za późno żeby spróbować ... bardzo byśmy chcieli mieć wspólne dziecko wiec póki nie jest tak późno ze aż za późno to próbujemy [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Anika ile Ci jeszcze zostało?
Co do znaków zodiaku to u mnie starsza córka raczek a młodsza panna. No i ten raczek daje tak popalić, że klękajcie narody. Charakter z tych bardziej koszmarnych. Bardzo liczę, że panna okaże się potulną istotą :)
Co do wątpliwości to Kochane nie miejcie żadnych. My z mężem (51-letni stary koń ;)) zupelnie oszaleliśmy na punkcie małej. Moja teściowa mawia "Boże oni się tym dzieckiem bawią a nie zajmują". No fakt frajde nam sprawia ogromną :D. Poprzednie dzieci traktowalismy zadaniowo a teraz mamy maskotkę
Hej Agu[emoji3] odliczam już tygodnie, zostało mi około 7 tygodni [emoji5] nie mogę się doczekać [emoji4]
A Twoje malenstwo ile już ma?

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny .... okres mam dostać w ten weekend a bardziej na koniec czyli w niedziele ... ale powiem Wam ze coś się dzieje z moim serduchem .... od jakiegoś czasu wali mi młotem z prędkością hmmmm zdecydowanie za szybko .... czuje się przez to dziwnie .... szybciej się mecze ... czasem dostaje takich wypieków ze mój pyta czy wszystko Ok bo wyglądam jakbym sobie potarła czymś policzki .... czy to stres przed okresem .... nigdy tak mi sie nie robiło [emoji33][emoji33][emoji33] czy może moje serduszko się psuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry