reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Coraz zimniej więc proponuję ,przytulanko
Cześć dziewczyny .... okres mam dostać w ten weekend a bardziej na koniec czyli w niedziele ... ale powiem Wam ze coś się dzieje z moim serduchem .... od jakiegoś czasu wali mi młotem z prędkością hmmmm zdecydowanie za szybko .... czuje się przez to dziwnie .... szybciej się mecze ... czasem dostaje takich wypieków ze mój pyta czy wszystko Ok bo wyglądam jakbym sobie potarła czymś policzki .... czy to stres przed okresem .... nigdy tak mi sie nie robiło
emoji33.png
emoji33.png
emoji33.png
Cześć dziewczyny .... okres mam dostać w ten weekend a bardziej na koniec czyli w niedziele ... ale powiem Wam ze coś się dzieje z moim serduchem .... od jakiegoś czasu wali mi młotem z prędkością hmmmm zdecydowanie za szybko .... czuje się przez to dziwnie .... szybciej się mecze ... czasem dostaje takich wypieków ze mój pyta czy wszystko Ok bo wyglądam jakbym sobie potarła czymś policzki .... czy to stres przed okresem .... nigdy tak mi sie nie robiło [emoji33][emoji33][emoji33] czy może moje serduszko się psuje
W pierwszym cyklu staran tez mialam dziwne (niedobrze mi bylo itp.),nie wiem dlaczego tak sie dzialo .Nawet test kupilam.Teraz nic takiego sie now dzieje
 
Możliwe ze to takie siakie i nijakie ... nic nie znaczące objawy ... ale martwi mnie te serduszko tak bez powodu ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna szaleć i się uspokaja ...
 
mi tak szalalo jak bylam w ciazy ,takie paliptacje ale wiesz najlepiej porobic badania zeby sie niepotrzebnie nie rozczarowac. aczkolwiek trzymam kciuki. a tak na marginesie to normalne ze serce w ciazy czasem nie daje rady dlatego tak moze byc i nie bedzie to zadna wada ani choroba w takim przypadku. Powodzonka i czekamy na newsy[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytałam ze serce pompuje więcej krwi w czasie ciąży i stąd te kołatania .... nie wmawiam sobie se to ciąża poprostu martwi mnie to ale w piątek będę musiała poruszyć ten temat u lekarza bo to męczące uczucie .... dziękuje Wam za Odp
 
dobrze czytalas ,tylko serce na samym poczatku nie ma nic wspolnego z ta krwia bo jej jeszcze nie ma ,aczkolwiek stawialabym na hormony ,z tym to nigdy nie wiadomo [emoji6].

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dobrze czytalas ,tylko serce na samym poczatku nie ma nic wspolnego z ta krwia bo jej jeszcze nie ma ,aczkolwiek stawialabym na hormony ,z tym to nigdy nie wiadomo [emoji6].

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Masz racje Basiek ... trzeba to sprawdzić ... z sercem nie ma żartów [emoji6][emoji8]
 
Do góry