reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
kika to zalezy jakie badanie ,one maja nazwe ,mysle ze jesli tyle kasy to musi byc 99% byloby dziwne gdyby zaproponowal ci te podstawowe jak pappa albo quadruple , sa tez nieinwazyjne testy ktore sa robione na kase chorych jesli pierwsze podstawowe wyszly pozytywne a kobieta nie zgadza sie na amnio ,w uk mowi sie na to NITP czyli nieinwazyjny test prenatalny choc diabli wiedza jak to w praniu jest. zakladam jednak ze jesli zaoferowano tobie takie testy to musza byc wiarygodne . podpytaj lekarza[emoji6] . buziaki

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Też tak myślę ...dobranoc dziewczynki ,buziole kłade się spać Bo poprzednią noc całą przetańczyłam przy kompie
 
tym z was, które mają wątpliwości polecam Nifty lub Harmony - test z krwi, który daje ponad 99% pewności co do wad genetycznych u dziecka (+ sprawdzają od razu płeć)
tani nie jest, w Polsce kosztuje ok. 2000 ale jest za to najpewniejszy chyba
Nifty od Harmony różnią się praktycznie tylko tym, że te pierwsze są (podobno?) produkowane w Chinach, drugie w Szwajcarii
byłam przekonana, że skorzystam, ale badania prenatalne wyszły mi tak dobre (wynik Pappa kiedyś wklejałam tu na forum, nie pamiętam ale wynik był w tysiącach), że stwierdziliśmy z lekarzem że nie ma sensu wydawać kasy
zresztą lekarz na ostatniej wizycie stwierdził, że ciąża (wbrew początkowym obawom) przebiegła książkowo :) także ten... po 40-ce też można :p
teraz mam z kolei zagwostkę, bo pierwsza @ po porodzie pojawiła się pod koniec listopada i do teraz cisza o_O hmmm... wiem, że tak może się zdarzyć przy kp ale kurka nie ukrywam, że nerwy trochę są ;)
 
Heh Pitu-pitu czyzbys sie za bardzo rozbrykała :) wiesz Kochana juz styczen....
Mi ostatnio gin powiedzial ze mam za duzą rozbieznosc w rodzeniu i 15 lat to troche duzo...gdybym z 5 lat temu rodzila nie bylo by problemu a tak staramy sie juz 11 miesiecy i jak narazie nic.
 
basiek76 a są inne nieinwazyjne bardziej pewne ?
po tym co napisałaś to chyba już na pewno z inwazyjnych zrezygnuję

Ja tez polecam Nifty, nieinwazyjne badanie, które daje 99 procent skuteczności. Zrobiliśmy te testy chociaż mieliśmy nie robić bo pappa było dobre ale jednak pappa daje 95 skuteczności. Nie żałuję, że wydaliśmy te pieniądze na Nifty bo przez resztę ciąży mamy psychiczny spokój :) Tak więc polecam niezdecydowanym :)
 
pewnie bym zrobila nifty niestety ja mam inna chorobe genetyczna ,tak bynajmniej twierdza lekarze ,ja jednak uwarzam ze to szczepionki zrobily swoje ,coz zobaczymy tym razem ,ryzyk fizyk. powodzenia kobitki w testach [emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry