reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

kasiunia a ty jestes w Polsce czy tez gdzies tam w swiecie. co do badan to jakas masakra jest ,ja sie czasem zastanawiam po co ta cala szopka skoro sa tak mylne. no ale co zrobic kiedy czlowiek chce miec spokojna rozczochraną , ja jestem w anglii i w zyciu nie pojde na amnio do tych konowalow , w polsce mialabym wiecej zaufania niestety tu nie.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

basiek76 ja jestem z Polski . w zasadzie poprzednim razem raczej ufałam wykonanym badaniom więc jak wyjdą pozytywnie to pewnie będę spokojna.
chociaż miałam taką "przygodę"; na omówieniu wyników z 12 tyg ze specjalistą lekarz stwierdził, że mam fantastyczne wyniki, super, takich jeszcze nie widział u kobiety w moim wieku. oddał nam wydruki i już wychodziliśmy kiedy mój maż zwrócił uwagę na jeden szczegół . mówi ; panie doktorze tu jest pomyłka rok urodzenia żony to 76 a nie 96 , ale to chyba nie ma znaczenia ?:) jak lekarz się wzburzył , zaczął przy nas wydzwaniać do tego, który robił badania i źle wpisał datę bo to miało oczywiście kluczowe znaczenie. Na szczęście po nowym wczytaniu wyniki też wyszły dobrze chociaż już bez takich rewelacji. no cóż ...
 
reklama
Ja tez polecam Nifty, nieinwazyjne badanie, które daje 99 procent skuteczności. Zrobiliśmy te testy chociaż mieliśmy nie robić bo pappa było dobre ale jednak pappa daje 95 skuteczności. Nie żałuję, że wydaliśmy te pieniądze na Nifty bo przez resztę ciąży mamy psychiczny spokój :) Tak więc polecam niezdecydowanym :)

to muszę się nad tym zastanowić, ale faktycznie tanie to nie jest . zobaczymy jak wyjdą testy. jak będę miała jakieś wątpliwości to pewnie zrobimy.
 
pocieszna historia z tym lekarzem ,a jego reakcja hihi chcialabym widziec jego mine jak twoj maz zabil go tym pytaniem o blad daty[emoji23].

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heh Pitu-pitu czyzbys sie za bardzo rozbrykała :) wiesz Kochana juz styczen....
Mi ostatnio gin powiedzial ze mam za duzą rozbieznosc w rodzeniu i 15 lat to troche duzo...gdybym z 5 lat temu rodzila nie bylo by problemu a tak staramy sie juz 11 miesiecy i jak narazie nic.
Witaj mam pytanko czy "wspomagasz" się jakimiś lekami lub suplementami przy staraniach o dzidzię?
 
reklama
Do góry