reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Mielismy próbować do konca roku i byłam pewna ze c z tego nie bedzie a tu taka niespodzianka.

Z tego co się słyszy to tak bywa ... jak się bardzo chce to nie ma ... jak się trochę zluzuje to bum i są miłe niespodzianki ... chcecie chłopca czy dziewczynkę ??... wiem wiem najważniejsze żeby było zdrowe to podstawa ale przeważnie w podświadomie myślimy o płci [emoji6]
 
reklama
Witam , niestety wczoraj u lekarza dowiedziałam się , ze nic nie będzie z tej ciąży :(( a dzisiaj zaczęłam krwawić , i właśnie tracę naszego aniołka :((( dziękuje dziewczyny za dobre słowa i trzymam kciuki za Was wszystkie , ja już więcej nie będę próbować :((
[emoji45]tule wirtualnie

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Z tego co się słyszy to tak bywa ... jak się bardzo chce to nie ma ... jak się trochę zluzuje to bum i są miłe niespodzianki ... chcecie chłopca czy dziewczynkę ??... wiem wiem najważniejsze żeby było zdrowe to podstawa ale przeważnie w podświadomie myślimy o płci [emoji6]
Dziewczynkę mam 3 chłopaków najbardziej chce zeby bylo zdrowe.
 
kasiaa12 ten przypadek nie byl zadnym przypadkiem facet maial dwie zony i zadnych dzieci kobieta zaszla dzieki in vitro pomimo ze byla stardza od tej drugiej byla lepsza biologicznie .
zgodze sie jednak ze nasza kolezanka ma duzo wieksze szanse niz ten 80letni dziadek. buziaki i powodzenia

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam się przedstawić nieśmiało☺
Mam na imię Ania. Jestem mamą dwóch chłopców w wieku 16 i 12 lat i dwóch aniołków. Obecnie spodziewam się kolejnego naszego upragnionego choć niespodziewanie poczętego dziecka:D
Chodzi o to że staraliśmy się od około 4 lat w tym czasie przenieśliśmy dwie straty więc ostatnio odpuściliśmy starania bo chyba już nie mamy siły na kolejną stratę... mam 41 lat, jak Pan Bóg pozwoli to nasze Maleństwo urodzi się w okolicach moich 42 urodzin☺
Dziś mamy dokładnie 6 tygodni.☺

Witaj w naszym gronie Brumba :) Ja też jestem w Twoim wieku, rodzę pod koniec lutego - początek marca:) Gratuluję ciąży i życzę aby wszystko przebiegało pomyślnie :)
 
Witam , niestety wczoraj u lekarza dowiedziałam się , ze nic nie będzie z tej ciąży :(( a dzisiaj zaczęłam krwawić , i właśnie tracę naszego aniołka :((( dziękuje dziewczyny za dobre słowa i trzymam kciuki za Was wszystkie , ja już więcej nie będę próbować :((

Izolda strasznie mi przykro ... Trzymaj się ...
 
Basiek76 i Zasmucona dziekuje za ciepłe przyjęcie☺
Dziś byłam na Usg- 6t1d i w macicy byl tylko pęcherzyk oraz cialko żółte w jajniku...
Nie było zarodka niestety i nie wiadomo czy to za wcześnie czy to coś nieprawidłowego...
Hcg wczoraj miałam 46 tyś to już chyba powinien być zarodeczek widoczny...
Jutro robię jeszcze raz hcg- tak zalecila ginekolog...

Brumba, jak badanie hcg? trzymamy kciuki!
 
reklama
Do góry