reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

oj sorki nie wiedzialam ze mi sie dodalo dwa razy ,a nie umiem usuwac[emoji52]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Basiek, Ewkamm trzymamy kciuki żeby maleństwa dobrze się rozwijały :) Ewkamm daj znać jak będą wyniki pappa :)
Pitu Pitu dobrze że starszy syn dochodzi do zdrowia, masz teraz dwójkę pod opieką:)
U mnie już 28 tydzień, nasza mała wierci się i rozpycha się :) ponownie pojawiły się mdłości, miałam straszne mdłości i problemy z żołądkiem od początku ciąży do 5 miesiąca, potem był w miarę spokój i teraz znów się pojawiają tylko trochę mniejsze. Mam też problemy ze spaniem, albo nie mogę zasnąć do rana albo budzę się kilka razy w środku nocy. ... Dziewczyny też tak miałyście?
 
ja na razie spokojnie przechodze poczatki ciazy ,raz tylko zemdlalam i troche sie obilam[emoji16] ,ogolnie to jakies mdlosci mam ale takie slabiutkie i nie mam ochoty na jedzenke ,coz trudno jade na owocach i powoli jakos to leci .kazda ciaza inna tak jak i jego wlascicielka[emoji16]. Anika trzymaj sie masz juz blizej jak dalej ,az zazdroszcze[emoji7]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, dwa tygodnie temu skończyłam 40 lat, a tydzień temu zobaczyłam pozytywny test ciążowy nadal jestem w szoku. Mamy już z mężem trójkę dzieci 14, 13 i 10 lat same dziewczyny zrobiłam dzisiaj test z krwi bhcg a jutro idę do lekarza. Miałam poczekać jeszcze tydzień ale nerwy mi nie dają spokoju. Oczywiście przez ten tydzień przeczytalam prawie cały wątek mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
 
Witam, dwa tygodnie temu skończyłam 40 lat, a tydzień temu zobaczyłam pozytywny test ciążowy nadal jestem w szoku. Mamy już z mężem trójkę dzieci 14, 13 i 10 lat same dziewczyny zrobiłam dzisiaj test z krwi bhcg a jutro idę do lekarza. Miałam poczekać jeszcze tydzień ale nerwy mi nie dają spokoju. Oczywiście przez ten tydzień przeczytalam prawie cały wątek mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
Przede wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji okrągłej rocznicy urodzin. Gratulacje maleństwa. No i oczywiście witamy. Rozgosc się u nas. Zdrowej i nudnej ciazy...choc myśle, że nadal jesteś w niezłym szoku[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie, podobnie jak maz[emoji6] a myślałam że już nie będę miała więcej dzieci, do zeszłego roku mówiłam - nie ma mowy! A w tym roku cos się zaczęło zmieniać i stwierdziłam że jak się trafi to będzie [emoji3]ale prawdę mówiąc wcale w to nie wierzyłam. A tu proszę jaka niespodzianka

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie, podobnie jak maz[emoji6] a myślałam że już nie będę miała więcej dzieci, do zeszłego roku mówiłam - nie ma mowy! A w tym roku cos się zaczęło zmieniać i stwierdziłam że jak się trafi to będzie [emoji3]ale prawdę mówiąc wcale w to nie wierzyłam. A tu proszę jaka niespodzianka

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja 40 byla w styczniu. Podobna sytuacja jak u mnie. Z tym, że mnie namawiał maz argumentując, że to ostatni dla nas dzwonek. Uległam ale z zaznaczeniem, że jak się nie uda to dajemy sobie spokój...udało się i oto w lutym dojdzie nasz nowy członek rodziny...miala być corka ale wyszedł synus[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie u lekarza. Wynik bety 1056, w usg maleńka kropka około 3 mm. Nie wiadomo co z tego będzie, albo ciąża jest młodsza niż wynika z terminu ostatniej miesiączki albo się nie utrzyma. Jutro mam zrobić kolejną betę i jak będzie powyżej 2000 to będzie dobrze a jak nie, no to wiadomo

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po wizycie u lekarza, beta 1056, maleńka kropka 3mm w macicy. Jutro mam powtórzyć beta i jeśli wynik będzie powyżej 2000 to będzie ok a jeśli nie to wiadomo być może ciąża jest młodsza niż wynika z terminu ostatniej miesiączki, jutro wieczorem się okaże. Chyba się trochę boję, miałam mieszane uczucia co do tej ciąży ale teraz kiedy nie wiadomo czy się utrzyma to panicznie się boję jej utraty

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry