reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

witam i się przypominam :) dawno tu nie byłam, ale chyba zawitam znowu :)
za 2 tygodnie mam wizytę u gina, i wtedy będę miała potwierdzenie, a na razie opieram się na kreskach testu :)
mam ponad - ponad 40 i córeczkę, która ma 20 miesięcy
pozdrawiam wszystkie :)
ps nadrobiłam wszystkie posty od ostatniego pobytu :)
 
reklama
Boziu pitu-pitu naprawde az zazdroszcze...tak bardzo bym chciala takiego synusia....calymi dniami z cycem bym siedziala przy nim...tak mi sie przypomina jak z moimi bliznietami siedzialam godzinami z cycami i karmiłam ile sie dalo...
U mnie kolejny cykl staran bo dzisiaj @ przylazła wstretna jedna....
I juz nie wiem co robic bo tyle specyfików biore ze moj maz stwierdzil ze to przesada...twierdzi zeby wszystko odstawic...
Mamy klopoty rodzinne i w pazdziernniku musimy jechac do Pl wiec chyba zmienie gina i pojde do kogos kto mnie wysle na badania i wtedy bedzie wiadomo co i jak...bo jak do tej pory starania wychodza na marne...szlak mnie juz trafia...i chociaz dalam sobie odpoczynek to i tak nic z tego...
Czy ktoras sie jeszcze stara poza tymi które urodzily kochane malenstwa?? czy ja tu sama zostalam????

jak będziesz w polsce to umawiaj się na badanie drożnosci jajowodów tak jak pisały Ci wcześniej dziewczyny, usg to se lekarz może robić, a podczas badania jak są przytkane jajowody to może próbować udrożnić. Badanie boli to fakt, ale jak masz niedrożne jajowody to już wiesz co dalej. Tylko jeśli dobrze pamiętam, to badanie musi odbyć się już po owulacji i nie powinno się w tym cyklu starać. powodzenia.
 
witam i się przypominam :) dawno tu nie byłam, ale chyba zawitam znowu :)
za 2 tygodnie mam wizytę u gina, i wtedy będę miała potwierdzenie, a na razie opieram się na kreskach testu :)
mam ponad - ponad 40 i córeczkę, która ma 20 miesięcy
pozdrawiam wszystkie :)
ps nadrobiłam wszystkie posty od ostatniego pobytu :)
Można już Ci chyba w sumie pogratulowac[emoji6]powodzenia i dobrych wieści u lekarza[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, jestem tu nowa. Miesiąc temu okazało się, ze jestem w ciąży. To początek więc zdaję sobie sprawę, że może być jeszcze różnie. Ciąża nie była planowana. Dwa lata temu poroniłam i od tamtej pory zamknęliśmy już temat aż tu taka niespodzianka. Z jednej strony przepełnia mnie radość a z drugiej cała się trzęsę czy znowu nie poronię, a jeśli nie to czy dziecko będzie zdrowe. Obawiam się też reakcji otoczenia chociaż pewnie tym najmniej powinnam sobie zawracać głowę.
 
Witajcie, jestem tu nowa. Miesiąc temu okazało się, ze jestem w ciąży. To początek więc zdaję sobie sprawę, że może być jeszcze różnie. Ciąża nie była planowana. Dwa lata temu poroniłam i od tamtej pory zamknęliśmy już temat aż tu taka niespodzianka. Z jednej strony przepełnia mnie radość a z drugiej cała się trzęsę czy znowu nie poronię, a jeśli nie to czy dziecko będzie zdrowe. Obawiam się też reakcji otoczenia chociaż pewnie tym najmniej powinnam sobie zawracać głowę.
Nie nastawiaj się tak pesymistyczne. Czasami poronienia się zdarzają, a z tego co piszesz to wnioskuję, że u Ciebie stało się tak jednorazowo, nie są to poronienia nawykowe. Ciesz się swoja ciaza i tyle, ludzkim gadanie i wscibskimi spojrzeniami się nie przejmuj. Człowiek zwykle siebie nie widzi ale na temat innych zawsze ma dużo do powiedzenia i często nic sensownego. W ktorym jesteś tc? Ja również oczekuje potomka...planowo na luty zobaczymy jak wyjdzie w praniu[emoji6] będę miała synka Antosia. Jesteśmy już 23tc na półmetku[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Początek 9 tc. Poroniłam dwukrotnie, ale raz się udało i mam rozbrykanego 6-latka :). Pewnie masz rację Chrząszczyk, ale czasami nie panuję nad swoimi myślami i obawami. Oby do przodu dzień po dniu i może się uda !
 
reklama
Oczywiście, że się uda. U Ciebie już 9 T, to zaraz będzie i 12 i pierwszy trymestr zakończony :) Juz pewnie masz i termin na prenatalne wyznaczony :)
U mnie dopiero się zaczął 6, jeszcze czekam na wizytę u lekarza :(
A ludzie od zawsze gadają i będą gadać, więc czym się przejmować? Cieszyć siętrzeba :)
 
Do góry