reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć dziewczyny ,mam na imię Malak i mam no .....za miesiąc 40.ja właśnie podjęłam starania o dzidzie, zrobiłam wszystkie badania od 3 miesięcy regularnie zażywam kwas foliowy 800mg.Mam 3 młodzieży w domku (21,16,10)i właśnie stwierdziliśmy z mezem, że chcemy jeszcze małego berbeciapozdrawiam wszystkie oczekujące ,świeżo upieczone i starsze stażem. Trzymajcie kciuki
Witam Malak. W tym roku już zdmuchnelam 40 świeczek na torcie[emoji3] i podobnie jak Ty mam w domu trójkę dzieci (21, 12, 5) również postanowiliśmy postarać się o córkę uznając, że to już ostatni dzwonek. Los napisal inny scenariusz i spodziewamy się chlopca[emoji6]
Cześć dziewczyny ,mam na imię Malak i mam no .....za miesiąc 40.ja właśnie podjęłam starania o dzidzie, zrobiłam wszystkie badania od 3 miesięcy regularnie zażywam kwas foliowy 800mg.Mam 3 młodzieży w domku (21,16,10)i właśnie stwierdziliśmy z mezem, że chcemy jeszcze małego berbeciapozdrawiam wszystkie oczekujące ,świeżo upieczone i starsze stażem. Trzymajcie kciuki


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Chrzaszczyku,strasznie się ucieszylam Twoim wpisem ja już czuję że wpadam w depresję ,w którym cyklu zaszlas w ciążę ja już próbuje 3 cykle i dostaje obłędu. Nieważne czy dziewczynka czy chłopczyk oby było zdrowe.....a może za rok dziewczynka tego Wam życzę :laugh2::tak:
 
Witaj Malak :) My z mezem staramy sie juz 7 cykli i jak narazie nic... :( Gp mi ostatnio powiedzial ze jak jeszcze połtorej roku nic z tego nie wyjdzie to mnie skieruje do specjalistycznej poradni ...kurcze niech sie koles puknie w głowe...do tego czasu to ja na glowe dostane i tylko do psychiatry bede musiala isc...
W tym cyklu dziwnie sie czuje jakby mi sie owulacja nie skonczyła i trwa nadal ponad tydzien bolą mnie jajniki...nie nakrecam sie oczywiscie ale mozliwe ze to przez odstawienie castagnusa..
Nie chce sie leczyc na wlasna reke biorąc duphaston ale wiem ze zanim zaszlam w ciaze z bliznietami to wlasnie go brałam...kurcze zaluje ze nie moge w tym roku jechac do Pl...
 
Witaj annauele,skąd dokładnie jesteś ja mieszkam w niemczech mnie 1 Pani g powiedziała że chyba już trochę nie ten czas na ciążę ohh nawet nie wiesz jaka byłam zła ,nie mogę chodzić do mężczyzny z racji mojej religii ale po konsultacji z mezem poszłam do mężczyzny który zupełnie inaczej nas potraktował skierował mnie od razu na badania i mimo tego iż mój mąż jest o 10 lat młodszy nie pali nie pije jego również powiedział głową do góry....niby już 40 lat kom trochę ciężej zajść w ciaze ale to możliwe. Trzymam za ciebie kciuki .Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia
 
Ja mieszkam w Uk a tutaj opieka medyczna to katastrofa...
Mój mąż nigdy tez nie palił,pije od swieta bo jest pracocholikiem wiec nawet czasu nie ma :)
Ja mam 42 lata i lekarz mi powiedzial ze starsze ode mnie rodza wiec wiem ze moge sie jeszcze nacieszyc malenstwem...tyle tylko ze nic z tego nie wychodzi...widze nawet ze juz w tym wieku człowiek bardziej niecierpliwy jest ..bynajmniej ja tak mam...
Wiec trzymamy za siebie kciuki i za inne starajace sie :)
 
Cześć Chrzaszczyku,strasznie się ucieszylam Twoim wpisem ja już czuję że wpadam w depresję ,w którym cyklu zaszlas w ciążę ja już próbuje 3 cykle i dostaje obłędu. Nieważne czy dziewczynka czy chłopczyk oby było zdrowe.....a może za rok dziewczynka tego Wam życzę :laugh2::tak:
Udało mi się juz w pierwszym cyklu[emoji4] życzę owocnych staran[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj annauele,skąd dokładnie jesteś ja mieszkam w niemczech mnie 1 Pani g powiedziała że chyba już trochę nie ten czas na ciążę ohh nawet nie wiesz jaka byłam zła ,nie mogę chodzić do mężczyzny z racji mojej religii ale po konsultacji z mezem poszłam do mężczyzny który zupełnie inaczej nas potraktował skierował mnie od razu na badania i mimo tego iż mój mąż jest o 10 lat młodszy nie pali nie pije jego również powiedział głową do góry....niby już 40 lat kom trochę ciężej zajść w ciaze ale to możliwe. Trzymam za ciebie kciuki .Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia
Kiedy rozmawiałam z dwoma lekarzami u nas w Polsce na temat wieku ciezarnej jak i jeden tak, i drugi zgodne twierdzą, że dziś ta granica się przesunęła. Prowadzą takie ciaze i 40 latki również rodzą zdrowe dzieciaki, a ciaze przebiegają bez problemów...wiec do dzieła[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamciachlopcow, trzymamy kciuki i czekamy na wieści:)

Witaj Malak :) nie zniechęcaj się, musisz być cierpliwa i wierzyć że się uda :) Nam udało się dopiero w 13 cyklu starań, myślałam że już nigdy się nie uda i byłam już bardzo zrezygnowana... A teraz kończę 20 tydzień ciąży:) Trzymam mocno kciuki;)
Annauelle, 7 cykli starań to jeszcze nie jest tak długo, obecnie coraz starsze kobiety zachodzą w ciążę. Ja starałam się robić wszystko aby się udało, całe 12 miesięcy kręciło się wokół tego jednego ... Zapisaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności już po 8 miesiącach bezowocnych starań, zrobiłam badanie drożności jajowodów, łykałam suplementy i postawiłam na zdrową dietę i udało się właściwie bez pomocy kliniki ! :) Życzę powodzenia wszystkim starającym się kobietkom :)
 
Do góry