reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja chce pracowac do konca czerwca, ale ide we wtorek do lekarza, wiec nie wiem, czy tak bedzie. Zalezy jak wyniki mi wyjda z morfologii. Ogolnie samopoczucie ok, troche juz kondycyjnie ciezko, i ciagle z apetytem slabo, ale moze to dlatego ze dziecko bardzo wysoko i uciska zoladek, ze duzo nie zjem, bo zaraz wymiotuje.
A za chusta sie rozejrze w wolnej chwili. pozdrawiam
 
reklama
Witam Was kobietki,pamietacie mnie jeszcze?
Podczytuję Was czasem ,ale na pisanie nie moge sie zbyt zebrac...
Widze ze czesc przygotowywuje wyprawke,popieram linomag ,i emolienty.Chociaz tylko to stosuje od urodzenia małej i tak od tygodnia męczymy sie z wysypka jakas na buziaczku,po emolium kremie troche łagodnieje.I straszna ciemieniuszka jej weszła we włoski.
Poza tym wszystko u nas w porządku,Gabrysia wazy 4200,przybrała niewiele ale w normie.Jest bardzo spokojnym dzieckiem ,delikatnie marudzi gdy gazy nie chca jej zejsc,ale to takie kwilenie.Mimo tego ze własciwie ludzi widzi od miesiaca(ma już 2 niedługo) usmiecha sie do nas,probuje gaworzyc.Szybko nadrabia straty.Nocki sa ok,w dzien tez czasem mogłabym zapomniec ze mam malenstwo...
Zaciązonym zycze ciązy z najmniejsza iloscia dolegliwosci,starajacym sie cierpliwosci i wiary ,ze sie uda.
Buziaczki wszystkim,pa!
 
dorota pewnie że pamiętamy! [emoji846]cieszę się że z malutką wszystko ok! ucałuj od nas kruszynkę [emoji4]

ja mam teraz 25. tydzień i przytyłam ok.5-6kg... trochę dużo, bo w poprzedniej ciąży do 25 tygodnia przytyłam 1-2kg.
no nic, będę martwić się później [emoji6]

młody mi tak skacze w brzuchu że aż boli, też tak macie?

ja na leżaczku na działeczce [emoji4]kawka, książeczka i słoneczko [emoji846]
żyć nie umierać [emoji1]
miłej niedzieli!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
DOrota super wiesci! Pozdrawiamy Gabrysie!
Ja od trzech tyg sie nie wazylam, wiec sie okaze ile przytylam, bo chyba juz teraz zacznie isc waga do gory:) ale mys;le ze tymi kilogramami nie ma co sie martwic. Najwazniesze sa maluchy, ze byly zdrowe! Czego wszystkim zycze
 
Do góry