reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny wiecie nad czym się z mężem zastanawiamy czy są jakieś badania genetyczne, które można wykonać jeszcze przed ciążą, aby wykluczyć możliwość wystąpienia chorób u dziecka, czy ktoś może coś wie na ten temat?
 
Znalazłam badania genetyczne przed ciążą
 

Załączniki

  • 2017-04-18 16.48.24.jpg
    2017-04-18 16.48.24.jpg
    347,2 KB · Wyświetleń: 77
Hejka:-)
Parę dni mnie nie było...poczytałam co u Was i już nic nie pamiętam co czytałam...hihiihih
Pamiętam tylko że Pilotka i Dorota37 urodziły.....GRATULACJE!!! A dla Gabrysi....DUŻO ZDROWIA.
Agu76 zazdroszczę córeczki:-)...ach też bym chciała.
Misia45 - przywracasz mi wiarę w to że może i mi się uda :-)
Azula piękna córcia!
Przepraszam ... koleżanki te które ominęłam.

Ja po wizycie u ginekologa-endokrynologa...badania robiłam prywatnie, poszłam z nimi na pierwszą wizytę i ...biorę Dostinex na za wysoką prolaktynę i duphaston na niski progesteron. Czasem sobie myślę, czy właśnie przez te wyniki nie straciłam 4 ciąż. Mam żal do lekarzy że sama muszę walczyć o wszystko i żaden nie zlecił mi badań:-( bo jak już pisałam nie wierzę w wady genetyczne tyle razy.

W tym m-cu znowu były starania...jaki będzie efekt zobaczymy. Modlę się by się udało.
Testy owulacyjne były słabe...więc szanse małe, ale .... nadzieja umiera ostatnia.

Pozdrowienia dla wszystkich "czterdziestek" :-)
 
dorota wysyłam wam mnóstwo pozytywnej energii!!! odzywaj się jak tylko będziesz mogła, trzymamy tu wszystkie kciuki za was dziewczyny :)

Groszek kiedy szansa na "pierwsze efekty"? ;) ja nie powinnam w ogóle zaciążyć bo miesiąc przed zaciążeniem prolaktynę miałam dużo poniżej normy i w ogóle nie brałam takiej opcji pod uwagę - a tu - bęc! ;)

Agu, Justys trzymajcie się, zdrowie maluszka przede wszystkim, dacie radę dziewczyny :D
 
Hejka:-)
Parę dni mnie nie było...poczytałam co u Was i już nic nie pamiętam co czytałam...hihiihih
Pamiętam tylko że Pilotka i Dorota37 urodziły.....GRATULACJE!!! A dla Gabrysi....DUŻO ZDROWIA.
Agu76 zazdroszczę córeczki:-)...ach też bym chciała.
Misia45 - przywracasz mi wiarę w to że może i mi się uda :-)
Azula piękna córcia!
Przepraszam ... koleżanki te które ominęłam.

Ja po wizycie u ginekologa-endokrynologa...badania robiłam prywatnie, poszłam z nimi na pierwszą wizytę i ...biorę Dostinex na za wysoką prolaktynę i duphaston na niski progesteron. Czasem sobie myślę, czy właśnie przez te wyniki nie straciłam 4 ciąż. Mam żal do lekarzy że sama muszę walczyć o wszystko i żaden nie zlecił mi badań:-( bo jak już pisałam nie wierzę w wady genetyczne tyle razy.

W tym m-cu znowu były starania...jaki będzie efekt zobaczymy. Modlę się by się udało.
Testy owulacyjne były słabe...więc szanse małe, ale .... nadzieja umiera ostatnia.

Pozdrowienia dla wszystkich "czterdziestek" :-)
A jaką miałaś prolaktynę ?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez czekam na efekty..test ciążowy dopiero zrobie w niedziele, chociaz nie wiem czy nie poczekac....
Groszek trzymam i za Ciebie kciukasy bardzo mocno ...oby sie udało :)
 
reklama
Do góry