reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ewe, on mnie rozwala czasem. Wiem, to taki wiek, ze dziecko smiesznymi tekstami rzuca, ale czasem po prostu przy nim nie wyrabiam. Dzis rano, jeszcze malo przytomny, ledwie sie zaczal budzic, zobaczylam, ze sie usmiecha. Pytam wiec
- Kto mi sie tu usmiecha?
- Ja sie usmiecham mamusiu - nie otwierajac oczu odpowiedzialo dziecie.

Po prostu odpowiedzial na pytanie. Czasem zabija logika, kiedy baczek zamiast jak zwykle z majtek, jest baczkiem z "piepesia", bo dziecko ma na noc zalozona pieluche.
 
reklama
Ewa ona pojedynczo wymawia wszystkie litery poprawnie.

Mam dosc wczoraj i dzis ruch wielki, kregoslup wola o pomoc, a jutro zaladunek tone trzeba wrzucic na samochod- umre wieczorem.
 
Oj, faktycznie ciezko bedzie Irka, Sama musisz zaladowac?

Dziecko mnie przed momentem powalilo. Ogladamy "Magie wielkiego blekitu" - lubimy filmy przyrodnicze - i jest pokazana kula ziemska, wlasciwie jakby jej fragment widoczny z kosmosu.
- mama, ksiezyc!
- ziemia
- ksiezyc mama!
- nie, to jest ziemia na ktorej mieszkamy
- daj spokoj mama, to jest ksiezyc!
 
Kinga zaladunek przelozony na poniedzialek bo sie samochod popsul i maja podstawic inny. Laduje zawsze zmezem wiec tez sie troche nadzwigam.
 
Kłaczku wiem wiem, ale .... sama będąc mamą dwójki dzieci brakuje mi tchu czytając takie historię, tym bardziej, że mam świadomość jak bardzo jest kruche nasze życie. Wokół mnie mam kilka osób chorych na raka a pięć lat temu bliska mi osoba umierała na ten sam typ nowotworu w wieku 42 lat :-:)-(Dobra koniec smęcenia.....
 
ewe w kwietniu zmarla moja kolezanka z podstawowki miala raka kregoslupa , zostawila na tym nieprzyjaznym swiecie dwojke malych dzieci.
Zycie nie jest sprawiedliwe przekonalam sie na wlasnej skorze.
 
Witam poniedzialkowo. Zapowiada sie kolejny piekny dzien. Dzieciaki jeszcze 3 dni do szkoly i maja wakacje. Przyszedl list zaczynamy terapie od 7 sierpnia z tym ze rozpisali tylko 4 wizyty (raz w tygodniu).
Dzis zaladunek brrrr jak ja tego nie lubie , dosyc ze trzeba czekac bo kierowca nigdy nie jest na czas to pozniej jeszcze to noszenie workow :wściekła/y:. Jak znacie kogos kto ma lumpeks i chcialby dobry towar to niech sie zglosi.
 
reklama
Piekna pogoda. Wzielam sie za rower i pojechalismy z malym na dluzsza przejazdzke. I chyba powtorze jutro, jesli pogoda pozwoli, tak z rana... Fajne to. Te kilka - kilkanascie mil, dobrze nam zrobi. Maly przydrzemal, jak wstanie pojdziemy moczyc tylek do baseniku. On moczyc, a ja ksiazka, krzeselko...
 
Do góry