reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witajcie! Widzę, że cisza ..... aż piszczy na ekranie;-).
Komputer odmówił mi posłuszeństwa, ale czego można się spodziewać po ośmioletnim acerze :-p. Dziwne że dało się go jeszcze naprawić!!!!
Kłaczku jak czuje się Karol?
Na pomorzu taka kicha pogodowa, że szlak mnie trafia.... Byłam kilka dni u mamy ale uciekłam do domu. Co robić jak ciągle pada....
 
reklama
Ewe powiem Ci, że po drugiej stronie Polski , czyli na Podkarpaciu jest równie kichowato, pogoda pozostawia wiele do życzenia niestety, leje praktycznie codziennie, w połowie lipca wybieramy się na kilka dni w Bieszczady, mam nadzieję, że się poprawi aura bo też nie wiem co tam można robić w deszcz...bez dziecka to wiadomo co, ale z małolatą ?;-)
 
A to ja sie pochwale ze u nas lato pelna para, choc teraz zerwal sie jakis podejrzany wiatr i jest chlodno.

Dziewczyny odliczaja czas do koca szkoly , u nas zakonczenie jest 23 lipca.

lenka ​jak robisz ten tort lodowy?
 
To sie nachwalilam pogoda :wściekła/y:, dzis 16 stopni deszcze i lodowaty wiatr. Jak taka pogoda bedzie w czasie wakacji dzieciakow to szalu dostane bo nie beda mialy co robic i beda marudzic calymi dniami.
 
katrina zdrówka dla Alinki

irka zrobiłaś??? szybki i smaczny i ta kremowa konsystencja mmm

ale u nas parówka, kukurydza cala poskręcana z braku wody, baseny uszykowane dla dzieciaków

miłej niedzieli
 
reklama
Lenka - dzieki. Ciezko z nia wytrzymac, bo swedza te krostki, a nie chce dac sobie smarowC bo zimne jest to do smarowania.
 
Do góry