reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

katrina fenistil żel jest świetny m łagodzi świąd, tylko nie wiem czy macie tam coś takiego, najgorsze 2 dni, później będzie tylko lepiej
 
reklama
Katrinka zdrówka dla córeczki!!! I wytrwałości dla mamy---ospa jest blee i gdybym wiedziała, że starsza będzie ją tak ciężko przechodzić zaszczepiłabym ją. Ale to tylko moja opinia!
 
lenka - niestety nie mam fenistilu, musimy jakoś się obyć bez niego,

ewe - tu nie ma szczepionki p/ospie, mam nadzieję, że jak Kuba też się załapie, to nie będzie jej ciężko przechodził.
 
no i fajny dynamiczny wątek został zabity ..
jedyne cenzuralne co mi w tym momencie przychodzi do głowy to że 40stki - 40stom to zrobiły...
Można było zostawić tak jak było: GZ i tutaj - a nie grzebać w doopie bez sensu.
 
Ostatnia edycja:
Ewe - a dziekuje, juz dobrze. Pierwsza noc I drugi dzien byly najgorsze. Potem kupilam inne specyfiki (zel do smarowania I syrop antyhistaminowy) I bylo ok. Juz teraz tylko kilka strupkow zostalo. Teraz czekam czy Kube tez wysypie. Dopiero 7 dni minelo od wysypu Alinki, wiec jeszcze musimy czekac.
A co u Was? ??
 
Oj Misia, Misia - przesadzasz... fajny dynamiczny wątek jest po prostu teraz w innym miejscu. Ja mogę w sumie pisać okrakiem.
W każdym razie nie fochaj już tylko wracaj do nas!
 
i napisała to Ta, która od prawie 3 tygodni nie była aktywna ani na otwartym ani na zamkniętym.

Wcale sie nie dziwie. Poprawnosc zabrania mi napisac co o tym sadze.

Ewe, dziekuje - Karol smarka dalej, ale nie cherla jak gruzlik. W ogole mynda jest rozrabialska, dziw ze przezyl wczorajszy dzien, po tym jak za jego sprawka wylalam sobie zawartosc pralki na kuchnie. Staramy sie korzystac z lata - Rajmund buduje garaz w wolnych dniach, my sie wloczymy celem wietrzenia dziecia. Dziec ma wszystko na "nie".
 
mam mega braki , nienadrobie ...
jestem w trakcie przeprowadzki , i w zasadzie końca nie widać:-(

pozdrowienia dla wszystkich
 
reklama
Zoyka przyjmij ode mnie najszczersze kondolencje , bardzo mi przykro, wcześniej czytałam więc wiem co się działo ale nie myślałam że jest aż tak źle, ściskam mocno,
jak Julka zniosła odejście babci?

tak szczerze rozumiem dlaczego przeniosłyście się na zamknięty, sama od dłuższego czasu więcej i bardziej osobiście piszę na forum zamkniętym, ja wiem o Was sporo Wy o mnie praktycznie nic :-(a że wątek umiera-taka kolej rzeczy
 
Do góry