reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow.

U nas pogoda do d...y, zimno , popaduje, brry nie cierpie takiej pogody.

Czarna ja swojego czasu mialam tak jak moja szla do babci to pozniej jazdy byly, no ale jak babcia mowila dziecku ze nikt jej nie kocha dlatego ze jest do niej podobna :wściekła/y: to trudno sie dziwic. Teraz na cale szczescie mam spokoj.
 
reklama
Czesc piateczkowo

Klaczku - a Karol ma jakies problemy z oddychaniem przy kazdej infekcji? Pytam, bo Kuba jak byl mniejszy I w ciagu 4 m-cy mial 3 razy zapalenie oskrzeli to na szczescie dostal tylko Ventolin wziewny. Super sprawa dziecko przez taka tube to wdycha - sama czasami z tego korzystam. A to odpowiednik Salbutamolu ktory obkurcza pecherzyki w oskrzelach a nie steryd.
 
Katrina, ja odrozniam te leki. Karol ma Salbutamol we wziewie i Prednizolon w tabletkach. O ile Salbutamol nie jest sterydem, o tyle Prednizolon to stricte glikokortykosteroid. Tak, Salbutamol podaje przez spejser, Prednizolon rozpuszczony w malej ilosci wody - ohydny jest.
 
Kłaczku współczuje choroby zdrówka dla Karolka!!!! Moja młoda ma uczulenie na roztocza, pleśń i grzyby. My doraźnie używamy Berodualu i Pulmicortu. Pomagają. Młoda już trzy lata chodzi na odczulanie i w tej chwili jest o niebo lepiej. mnie zawsze takie duszności przerażają ale ja to taka panikara jestem:szok:.
Majuska ta pogoda jest p......... Dziś dla odmiany mamy piękna pogodę! I jak te dzieci maja być zdrowe!
 
kłaczku zdrówka dla Karola,u mnie najstarszemu szybko idzie na oskrzela i ventolin i encorton wtedy potrzebny, zresztą najmłodszy też tak ma

czarna o zesz kurna, to się porobiło, a ex to tak nagle poczuł się tatusiem i mąci głowach?

w książeczce zdrowia mam skierowanie do szpitala dla OLka, byłam dziś znowu u Fludra- irka na pewno kojarzysz - jesli jutro bedzie temperatura to jedziemy do Poznania, ale już widzę że jest poprawa, więc jako sspokojna jestem, jeszcze w nocy muszę zadzwonić do lekarza i dać znać co i jak

dziewczyny mamy wakacje:-D
 
Dziewczyny, piszecie o lekach ktore znam i ktorych uzywalam. Mam astmatyka na stanie, wiec Berodual we wziewie, Encorton w pigulach, Salbutamol w syropie, a czasem Hydrokortyzon w zastrzykach to byla jakby norma. Tutaj mam mniejsze rozeznanie w lekach stosowanych przez lekarzy. Mam nadzieje, ze to nie jest astma...
 
lenka , po prostu za rzadko się widzą i stąd euforia a potem spazmy i tragedia bo wyjeżdża , a stałe jest za granicą

ja tez się cieszę , ze juz wakacje , nie bedzie wstawania rano , ech ...cudnie
 
w książeczce zdrowia mam skierowanie do szpitala dla OLka, byłam dziś znowu u Fludra- irka na pewno kojarzysz - jesli jutro bedzie temperatura to jedziemy do Poznania, ale już widzę że jest poprawa, więc jako sspokojna jestem, jeszcze w nocy muszę zadzwonić do lekarza i dać znać co i jak

Tak moj lekarz z lat dzieciecych.
 
reklama
Do góry