reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej, to ja chyba wiekowo pobije rekord :) Mam 45 lat i 6-cio miesięcznego synka. To moje trzecie dziecko i trzeci syn - mam studenta i 8 latka. Ciąża nieplanowana - ale najpiękniejsza i najłatwiejsza(chociaż stresująca czasami - obawa o zdrowie dziecka). Dziecko zdrowe - poród naturalny, szybki i cudowny. Mały jest kochany - czuje się odmłodzona i zwisa mi opinia innych, na temat mojego wieku. Dziecko dało mi ogromny zastrzyk pozytywnej energii - czuje się jak młoda mama :)
Kurcze , dziekuje Wam dziewczyny za te piękne posty! Dzisiaj mam taki dzień , ze są one jak miód na moje zestresowane serce 😍
 
reklama
Hej, to ja chyba wiekowo pobije rekord :) Mam 45 lat i 6-cio miesięcznego synka. To moje trzecie dziecko i trzeci syn - mam studenta i 8 latka. Ciąża nieplanowana - ale najpiękniejsza i najłatwiejsza(chociaż stresująca czasami - obawa o zdrowie dziecka). Dziecko zdrowe - poród naturalny, szybki i cudowny. Mały jest kochany - czuje się odmłodzona i zwisa mi opinia innych, na temat mojego wieku. Dziecko dało mi ogromny zastrzyk pozytywnej energii - czuje się jak młoda mama :)
Wspaniale!!!
 
Hej, to ja chyba wiekowo pobije rekord :) Mam 45 lat i 6-cio miesięcznego synka. To moje trzecie dziecko i trzeci syn - mam studenta i 8 latka. Ciąża nieplanowana - ale najpiękniejsza i najłatwiejsza(chociaż stresująca czasami - obawa o zdrowie dziecka). Dziecko zdrowe - poród naturalny, szybki i cudowny. Mały jest kochany - czuje się odmłodzona i zwisa mi opinia innych, na temat mojego wieku. Dziecko dało mi ogromny zastrzyk pozytywnej energii - czuje się jak młoda mama :)
Witamy, witamy. Takich wiadomości nam potrzeba🤩 Faktycznie dzieci odmladzaja i dodają skrzydeł.
 
Fajne sie to czyta i takim jak ja, mama 3 latka prawie 45 letnia a jeszcze czasem sie martwi jak to bedzie...
Jednak warto obracac sie w takim towarzystwie, razniej, wraca pozytywne myslenie w chwilach zwatpienia 😀
A kawoszka dalej milczy .... pewnie iza tak cudna, ze ciezko sie oderwac😍
 
Wiesz, ja myślałam o zaspie lub uck. Po tym jak dziś zamknęli porodówkę w wojewódzkim najpierw się poryczalam 🤨 ze strachu...
A później przyjęłam postawę wojownika i podjęłam decyzję, że urodzę w Gdańsku, choćbym miała rodzić na korytarzu, nie pozwolę się wozić... Najprawdopodobniej będzie to zaspa. Trzymaj się ciepło
Również myślałam Uck lub Zaspa. Czytałam, że w uck może być problem z miejscem, jest bardzo oblegany. Terminy mamy zbliżone więc nie wykluczone, że się spotkamy🙂
 
A dla mnie przewijak to "must have"[emoji3]
Tylko zastanawiam się, czy na węższym łóżeczku (50 cm) będzie stabilny, bo te przewijaki mają 70. Jeśli nie, to na stałe na pralce zainstaluję i będę tylko w łazience przewijać, nawet w nocy[emoji3]
Dla nas też, ja mam aż 2 [emoji1]jeden w sypialni na komodzie a drugi na parterze kojec z przewijakiem. Nie wyobrażam sobie mojego kręgosłupa gdybym musiała się tyle schylać do łóżka. Mała uwielbia być na przewijaku bo wszystko dookoła widzi, oczywiście samej nie zostawiam nigdy. Polecam też wanienka na stojaku. Jak będziecie kupować tetrówki to koniecznie te z większą gramaturą, te cieńsze robią się sztywne i wyglądają jak szmata. Ja mam 10 szt do karmienia i podkładania pod główkę po jedzeniu, wystarczy.
 
Ooo, to jesteśmy trzy[emoji846]i wszystkie z terminem na maj, ale fajnie[emoji3]
Dziewczyny w takim razie wpraszam się do Was na wakacje, bo my prawie jak rodzina [emoji1787]u każdej po dwa tygodnie, w drodze powrotnej do tych z Torunia i lato przeleci [emoji2956] a jak podrośnie to w przyszłym roku do IT do Arony albo Paryż u Kwiatka. Za dwa lata UK , Norwegia a na koniec umówimy się na zjazd mamusiek 40+ [emoji3059]
 
Dziewczyny w takim razie wpraszam się do Was na wakacje, bo my prawie jak rodzina [emoji1787]u każdej po dwa tygodnie, w drodze powrotnej do tych z Torunia i lato przeleci [emoji2956] a jak podrośnie to w przyszłym roku do IT do Arony albo Paryż u Kwiatka. Za dwa lata UK , Norwegia a na koniec umówimy się na zjazd mamusiek 40+ [emoji3059]
No to juz raczej 50+ 😂ale plan mi sie podoba 🤩
 
Dziewczyny w takim razie wpraszam się do Was na wakacje, bo my prawie jak rodzina [emoji1787]u każdej po dwa tygodnie, w drodze powrotnej do tych z Torunia i lato przeleci [emoji2956] a jak podrośnie to w przyszłym roku do IT do Arony albo Paryż u Kwiatka. Za dwa lata UK , Norwegia a na koniec umówimy się na zjazd mamusiek 40+ [emoji3059]
Ja zapraszam do Bydgoszczy też po drodze 😁
 
reklama
Do góry