reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Na 21 maja. Na początku pisałam, że jestem spod Gdańska, więc mamy niedaleko do siebie 🙂 później miałam internetowy detox 😎
Może letni wspólny spacer z wózeczkiem?
Ja też chcę masować i to intensywnie, w sumie już od następnego tygodnia. Dziś 32+0. Na insta zaufaj położonej jest dobry filmik instruktażowy. Olej migdałowy z rosmana i jazda.
Tez jestem spod Gdańska🙂a termin mam na 23 maja🙂
 
Czesc Dziewczyny
Mam 41 lat.Od roku jestem szczesliwa mama Nikodema.Mam corke 10 letnia.9 lat zeszlo nam na podjecie decyzji o pojawieniu sie Malego.Byla to najlepsza decyzja w zyciu.Dziecko dalo nam kopa, mnostwo radosci.Ciaza bezproblemowa, szybki porod. Jesli zdrowie pozwala nie ma sie co bac poznej ciazy. Spotkalo mnie wiele nieprzychylnych opinii, ze tak pozno to dziecko...Teraz wiem, ze nie ma sie co przejmowac.To nasze zycie i nasze wybory.
Bardzo optymistyczny post, takich tu trzeba, bo są tu kobiety z wątpliwościami, no i niestety ludzie potrafią być okrutni.
Fajnie, że córka już nie jest sama i ma braciszka❤
A dla mnie przewijak to "must have"😀
Tylko zastanawiam się, czy na węższym łóżeczku (50 cm) będzie stabilny, bo te przewijaki mają 70. Jeśli nie, to na stałe na pralce zainstaluję i będę tylko w łazience przewijać, nawet w nocy😀
U mnie przewijak, to też taki "must have" i mam dwa, jeden w sypialni na komodzie, na nocne i poranne przewijanie przede wszystkim i drugi w łazience na pralce, częściej przeze mnie używany w ciągu dnia, no i przed i po kąpieli🛁🧼😊.
 
Chcecie rodzić w Gdańsku? Czy na obrzeżach? Ja mieszkam niemal w centrum, więc u mnie wybór między dwoma szpitalami i nie wiem jeszcze który wybiorę...
Wiesz, ja myślałam o zaspie lub uck. Po tym jak dziś zamknęli porodówkę w wojewódzkim najpierw się poryczalam 🤨 ze strachu...
A później przyjęłam postawę wojownika i podjęłam decyzję, że urodzę w Gdańsku, choćbym miała rodzić na korytarzu, nie pozwolę się wozić... Najprawdopodobniej będzie to zaspa. Trzymaj się ciepło
 
Super! Niech je na zdrowie 😍

Dokładnie, ja tez nie wiedziałam i żyłam w błogiej nieświadomości 😉

Uwielbiam takie posty 🙂 Bo ja mimo iż bardzo chciałam, bardzo chce i mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze , to czasem dopada mnie niepohamowana panika / strach , ze jak to będzie, ze ludzie będą gadać, ze może starszym dzieciom coś zabiorę , no i oczywiście najbardziej boje się , ze dziecko będzie chore. Boje się , ze będę musiała podejmować decyzje, których podejmować bym nie musiała gdyby nie nasz „pomysł” 😳
Bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze
Hej, to ja chyba wiekowo pobije rekord :) Mam 45 lat i 6-cio miesięcznego synka. To moje trzecie dziecko i trzeci syn - mam studenta i 8 latka. Ciąża nieplanowana - ale najpiękniejsza i najłatwiejsza(chociaż stresująca czasami - obawa o zdrowie dziecka). Dziecko zdrowe - poród naturalny, szybki i cudowny. Mały jest kochany - czuje się odmłodzona i zwisa mi opinia innych, na temat mojego wieku. Dziecko dało mi ogromny zastrzyk pozytywnej energii - czuje się jak młoda mama :)
 
reklama
Wiesz, ja myślałam o zaspie lub uck. Po tym jak dziś zamknęli porodówkę w wojewódzkim najpierw się poryczalam 🤨 ze strachu...
A później przyjęłam postawę wojownika i podjęłam decyzję, że urodzę w Gdańsku, choćbym miała rodzić na korytarzu, nie pozwolę się wozić... Najprawdopodobniej będzie to zaspa. Trzymaj się ciepło
Zamknęli porodówkę w Wojewódzkim??? Ale chyba nie ma stałe? Do maja chyba otworzą? Ja wahałam się między Wojewódzkim a UCK. Na Zaspie rodziłam 3 razy i byłam zadowolona ale tam mam najdalej... Do Wojewódzkiego mam najbliżej, no i tam życie mojego czwartego dziecka uratowali, więc mimo że nie wszystko mi się podobało, to mam zaufanie. A do uck trochę dalej, ale tam porodówka najnowsza, ponoć ładnie i nowocześnie... No i nie wiem...
 
Do góry