reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Właściwie to tak, ja go "leczyłam" bo jak poszedł do androloga to kazał zrobić badania w państwowej placówce bo tam gdzie robią in vitro to zakłamują wyniki. Juz nie chcę się rozpisywać ale przy tak złych wynikach nic mu nie przepisał, tylko kazał zbadać gdzie indziej. Nie bardzo chciało mi sie wierzyć, że tak mogą kłamać żeby była przepaść między państwowymi a prywatnymi. I miałam racje wyniki były praktycznie takie same, czyli jednakowe złe.Zaznaczam, że wszystkie posiewy miał też ok, więc żaden antybiotyk nie był potrzebny, więc postanowiłam sama sprawdzić co może poprawić obecny, fatalny stan. Praktycznie wszystkie suple zamawiałam z zagranicy
L-arginina 1000mg x2 dziennie rano na czczo
L-carnityna 1000 mg x1 dziennie
cynk 30 mg x2 dziennie
selen 100 mcg+witamina E 33 mg x 2 dziennie
metylowany kwas foliowy 800 mcg x1 dziennie
ubiquinol 100 mg x 1 dziennie

To by było chyba wszystko, sporo wiem ale wiem też że przejście na restrykcyjną dietę by go zniechęciło, a połknąć tabletki łatwiej. Ważne żeby były dobrej jakości, bez nadmiaru wypełniaczy. To nie moje wymysły tylko zalecenia lekarzy, którzy zajmują się bardziej naturalnymi sposobami leczenia. Po 3 miesiącach suplementacji, z fatalnych wyników,gdzie lekarz powiedział, że tylko in vitro i to najdroższą metodą, wyniki są praktycznie prawidłowe, ilość plemników jeszcze trochę jest poniżej, ale np. ruch jest sporo ponad normę. Polecam bo to naprawdę działa.
Gdybym była młodsza albo miała dziecko, pewnie w obecnej sytuacji, czekała bym na naturalsa, ale w moim przypadku zdecydowałam że spróbuję in vitro.
 
reklama
Dziękuję za informacje🤪muszę mojemu zapodać taka kuracje.
Uważam że bardzo dobrze ze chcesz, in vitro nie ma co czekać ani miesiąca.
Też bym chciała in vitro tylko Stary nie chce.
Ja Poronilam kilka razy i dlatego uważa że in vitro nic nie da.
Tylko że teraz już nawet w ciążę nie zachodze😩😩😩ale cóż nie rozbije muru głową skoro mąż nie chce in vitro.
Jemu jedno dziecko wystarczy mimo. Ze mnie nie. Ale co zrobić jak jedno chce a drugie nie.
Jedyne co to naturalnie ale już nie zachodze😲kiedyś to od razu ciaza🙈
 
Dziękuję za informacje🤪muszę mojemu zapodać taka kuracje.
Uważam że bardzo dobrze ze chcesz, in vitro nie ma co czekać ani miesiąca.
Też bym chciała in vitro tylko Stary nie chce.
Ja Poronilam kilka razy i dlatego uważa że in vitro nic nie da.
Tylko że teraz już nawet w ciążę nie zachodze😩😩😩ale cóż nie rozbije muru głową skoro mąż nie chce in vitro.
Jemu jedno dziecko wystarczy mimo. Ze mnie nie. Ale co zrobić jak jedno chce a drugie nie.
Jedyne co to naturalnie ale już nie zachodze😲kiedyś to od razu ciaza🙈
Mieszkam w De może z Niemiec kupowałaś te suplementy?
 
Dziękuję za informacje🤪muszę mojemu zapodać taka kuracje.
Uważam że bardzo dobrze ze chcesz, in vitro nie ma co czekać ani miesiąca.
Też bym chciała in vitro tylko Stary nie chce.
Ja Poronilam kilka razy i dlatego uważa że in vitro nic nie da.
Tylko że teraz już nawet w ciążę nie zachodze😩😩😩ale cóż nie rozbije muru głową skoro mąż nie chce in vitro.
Jemu jedno dziecko wystarczy mimo. Ze mnie nie. Ale co zrobić jak jedno chce a drugie nie.
Jedyne co to naturalnie ale już nie zachodze😲kiedyś to od razu ciaza🙈
Możliwe że jak poprawi parametry nasienia zajdziesz i donosisz🙂
Nadja ja z USA je zamawiałam
Podam Ci marki, może u siebie też dostaniesz, bo w PL też je widziałam w dobrej aptece ale wiadomo, podwójnie kosztowały, bo też musza zarobić.

L-arginina i L-carnityna firma Now
Selen i E Mega Food
Ubiquinol Doctor Best
cynk jakikolwiek i kwas foliowy metylowany też
 
Ostatnia edycja:
Tak, Pierwsze. Wiem że brzmi to dziwnie, ale tak się ułożyło moje życie, że za młodu nie narobiłam sobie dzieci. Dzieci zawsze chciałam mieć, ale albo nie miałam z kim, albo to nie był ten:) Kiedy 6 lat temu spotkałam mojego męża to pojawiły się problemy zdrowotne, najpierw moje, potem jego i tak ... A teraz okazuje się że to jest bardzo trudne do zrealizowania.
Nie nie dziwnie, tak po prostu się ułożyło, życzę Ci powodzenia, będziemy mocno kibicować żeby się udało 🙂
 
Mój ginekolog kiedyś mi opowiadał, że miał pacjentkę po 7 cc ;)
Ja mam 2cc za sobą i jedno cięcie po krwotoku "zabiegi naprawcze" po cc to się nazywało i jeszcze nie składam broni ;)
Też mam bliźniaczki i jedna młodszą czyli 3 córki w domu.
Tak dużo czytałam na ten temat, wiele kobiet miało więcej cięć i wszystko się udało, tylko boje się znowu kusić los, ciąża była dość ciężka i zmartwienia o dziecko, badania, no i wtedy nie miałam malucha mogłam leżeć do woli 😀
 
Możliwe że jak poprawi parametry nasienia zajdziesz i donosisz🙂
Nadja ja z USA je zamawiałam
Podam Ci marki, może u siebie też dostaniesz, bo w PL też je widziałam w dobrej aptece ale wiadomo, podwójnie kosztowały, bo też musza zarobić.

L-arginina i L-carnityna firma Now
Selen i E Mega Food
Ubiquinol Doctor Best
cynk jakikolwiek i kwas foliowy metylowany też
Dziękuję. Muszę się zainteresować tymi suplementami.
A Ty kiedy podchodzisz do in vitro?
Zazdroszcze tej szansy😜u mnie to już na cud można liczyc😱lat za chwilę 43.maz za chwilę 46 do tego od 2lat nie zachodze(chyba po szczepionkach w Łodzi).
Poronien 6😥,jedna córka 😁mąż nie chce in vitro.
Szkoda że muszę mieć jego zgodę bo sama by sobie je zapadała bez jego wiedzy a Ty nie da sie🙈😬😬😬😬
 
Dziękuję. Muszę się zainteresować tymi suplementami.
A Ty kiedy podchodzisz do in vitro?
Zazdroszcze tej szansy😜u mnie to już na cud można liczyc😱lat za chwilę 43.maz za chwilę 46 do tego od 2lat nie zachodze(chyba po szczepionkach w Łodzi).
Poronien 6😥,jedna córka 😁mąż nie chce in vitro.
Szkoda że muszę mieć jego zgodę bo sama by sobie je zapadała bez jego wiedzy a Ty nie da sie🙈😬😬😬😬
Najważniejsze to dobrej jakości żeby były, teraz już foliowego nie bierze bo łyka multiwitaminę męską Garden of life i w niej jest foliowy.
Zaczęłam przyjmować ubiquinol (to lepsza wersja Q10) na poprawę komórek, myślę że za miesiąc zaczniemy.
Trzymam za Ciebie kciuki, za super naturalsa.
 
Najważniejsze to dobrej jakości żeby były, teraz już foliowego nie bierze bo łyka multiwitaminę męską Garden of life i w niej jest foliowy.
Zaczęłam przyjmować ubiquinol (to lepsza wersja Q10) na poprawę komórek, myślę że za miesiąc zaczniemy.
Trzymam za Ciebie kciuki, za super naturalsa.
Ja trzymam kciuki za Ciebie. Kup sobie jeszcze witaminę E i D one też ważne.
(jeżeli nie bierzesz ich).
A w jakim mieście robisz in vitro?
Ja byłam z poronieniami w Novum i tam że o in vitro rozmawiałam.
Ale na tym się skończyło przez mojego meza.
Żal mam do Niego ale on chciała drugie zaraz szybko po pierwszym.ja zwlekałam noi się tak porobiło jak się porobilo😬
 
reklama
Możliwe że jak poprawi parametry nasienia zajdziesz i donosisz🙂
Nadja ja z USA je zamawiałam
Podam Ci marki, może u siebie też dostaniesz, bo w PL też je widziałam w dobrej aptece ale wiadomo, podwójnie kosztowały, bo też musza zarobić.

L-arginina i L-carnityna firma Now
Selen i E Mega Food
Ubiquinol Doctor Best
cynk jakikolwiek i kwas foliowy metylowany też
Kochana dziekuje za ten wpis...moj maz mial ostatnio robione badania i wyniki były ok,ale podawałam mu przed badaniem witaminy dla mezczyzn starajacych sie o dziecko...jednak jak sie witaminy skonczyly moj maz powiedzial ze juz wiecej nie bedzie tego bral bo wyniki super...ja teraz po 1 poronieniu i po 1 biechemicznej mysle ze to moze faktycznie z meza nasieniem cos jest nie tak?
Dzisiaj 3 dni po owulce a ja juz na bank wiem ze nic z tego nie wyszlo bo piersi bola jak szalone....
W sumie i tak ten miesiac dajemy sobie spokój bo ja psychicznie troche nie bardzo,ale od przyszlego cyklu moze ...moze...moze znow zaczniemy sie starac...troche zaluje bo jak w zeszlym roku bylismy w klinice w Pl to lekarz tez zalecil in vitro...troche teraz zaluje ze dalej nie pociagnelismy tego tematu ale moj maz tez jest sceptycznie do tego nastawiony...Ja wypłakałam sie po wszystkie czasy ale staram sie stanac na nogi i mysle ze moze jeszcze nie wszystko stracone...Pozdrawiam Was Kochane :)
 
Do góry