reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Nie rób amniopunkcji posłuchaj salsy idź jeszcze raz do innego genetyka dobrego
U mnie była kość nosowa przeciętność super a papa wskazała ZD fakt ja zrobiłam płatne badanie ale i tak wszystko za późno
Madziula potwierdź prosze moja osobę. Znasz mnie na żywo:)
Może dziewczyna myśli ze jestem jedna z miliona wymadrzajaca sie dziunia na necie.
Ja przez lata staran oceny lekarzy a przerobiłam ich dziesiątki w każdym większym mieście w pl. wiem co mowie
 
reklama
Ja przez to ze rodze po 21 latach to .. przygotowałam sie teoretycznie lepiej niz do wszystkich obronień prac a nawet doktoratu.
Wiec nie odbierajcie mnie tylko jako wszechwiedzącą wymądrzajaca sie babę, która sie na necie udziela bo nie ma lepszego zajecia.
Wyobraźcie sobie ze mam i część osobek tu o tym juz doskonale wie.
Dziele sie tym co udalo mi sie zgrodzadzic na podstawie rozmów z lekarzami a nie opiniami madek i sebixow.
Kazdej zycze Jak najlepiej i bede nawet krzyczeć te zyczenia ze łzami w oczach by kolejna tuliła upragnione maleństwo
Ale ja nie ironizowałam tylko szczerze powiedziałam co uwazam. Ze dziewczyny takie jak Ty są po prostu wielkie, przez duże W. I super że dzielisz się tą wiedzą! 😇😇😇
 
Salsa! Ja właśnie u niego robiłam prenatalne! Jest super. Już miałam z nim do czynienia 12 lat temu.
Wierzę Ci, jak najbardziej! Tu nie o to chodzi.
Wiem, że tylko amniopunkcja jest w stanie albo mnie uspokoić albo dać podstawę do zakończenia ciąży. Na płatne Nifty niestety mnie nie stać... W tym momencie żadne kolejne USG mnie nie uspokoją.
 
Salsa! Ja właśnie u niego robiłam prenatalne! Jest super. Już miałam z nim do czynienia 12 lat temu.
Wierzę Ci, jak najbardziej! Tu nie o to chodzi.
Wiem, że tylko amniopunkcja jest w stanie albo mnie uspokoić albo dać podstawę do zakończenia ciąży. Na płatne Nifty niestety mnie nie stać... W tym momencie żadne kolejne USG mnie nie uspokoją.
O jezu jak się ciesze ze u niego byłaś. Zobacz jaki ten świat mały.
I co Karolek powiedział ???
 
O jezu jak się ciesze ze u niego byłaś. Zobacz jaki ten świat mały.
I co Karolek powiedział ???
Za pierwszym razem był taki obojętny, trochę zasmucony. Bardzo dokładnie robił USG. Dzisiaj aż się roześmiał sam do siebie i powiedział że tak to właśnie jest, że ewidentnie dzidziuś stroi mam żarty. Że gdyby dziś było pierwsze USG to by nie było sprawy, z drugiej strony mówi, że ma w bazie mnóstwo przypadków dzieci z zd gdzie wyniki były wzorowe. Żebym zrobiła amniopunkcję.
 
Za pierwszym razem był taki obojętny, trochę zasmucony. Bardzo dokładnie robił USG. Dzisiaj aż się roześmiał sam do siebie i powiedział że tak to właśnie jest, że ewidentnie dzidziuś stroi mam żarty. Że gdyby dziś było pierwsze USG to by nie było sprawy, z drugiej strony mówi, że ma w bazie mnóstwo przypadków dzieci z zd gdzie wyniki były wzorowe. Żebym zrobiła amniopunkcję.
Polecił ci konkretne miejsce ?
 
Oni z automatu kierują do feminy do Lubina. Ale pani profesor genetyk poleciła Wrocław. I tam też się umówiłam.
Ja ci powiem szczerze żebym jeszcze raz do niego jednak podeszla. Amino to jednak ryzyko. A jak Karolek mówi ze gdyby nie tamto usg to nie byłoby tematu.. to tak jakby sam sugerował zebys sie zastanowiła.
Ja powiem Tak. Gdybym nie miala wyników Niftypro na usg to bym ryczała i włosy z rozpaczy rwała. Ale na amino nikt by mnie nie namówił gdybym nie miała 100% pewności że dziecko jest chore i tylko żeby to potwierdzic A nie zaprzeczyć chorobie.
Dlatego idac z wynikiem Niftypro miałam juz święty spokój, którego wierzę że teraz ci tak bardzo brakuje.
Usiadz z mężem i pogadajcie na spokojnie. Niftypro to koszt pralki czy średniej półki tv. -750 za badanie amino które juz macie.
Niżej wrzucam wyniki swoje z usg 1:163 i z niftypro 1: 102 036 385. Mialam je 4 dni wcześniej.
Screenshot_20191118-205232_Photos.jpg
Screenshot_20191118-205256_Photos.jpg
 
Ja ci powiem szczerze żebym jeszcze raz do niego jednak podeszla. Amino to jednak ryzyko. A jak Karolek mówi ze gdyby nie tamto usg to nie byłoby tematu.. to tak jakby sam sugerował zebys sie zastanowiła.
Ja powiem Tak. Gdybym nie miala wyników Niftypro na usg to bym ryczała i włosy z rozpaczy rwała. Ale na amino nikt by mnie nie namówił gdybym nie miała 100% pewności że dziecko jest chore i tylko żeby to potwierdzic A nie zaprzeczyć chorobie.
Dlatego idac z wynikiem Niftypro miałam juz święty spokój, którego wierzę że teraz ci tak bardzo brakuje.
Usiadz z mężem i pogadajcie na spokojnie. Niftypro to koszt pralki czy średniej półki tv. -750 za badanie amino które juz macie.
Niżej wrzucam wyniki swoje z usg 1:163 i z niftypro 1: 102 036 385. Mialam je 4 dni wcześniej.Zobacz załącznik 1047063Zobacz załącznik 1047064
Ale ja w razie wady będę musiała i tak robić amniopunkcję...
 
reklama
Witaj
trzymam kciuki za to żeby się udało... tym bardziej że starasz się o swoje pierwsze dzieciątko, jak ja. Powodzenia Kochana i bez panikowania.
A wszystkie wyniki masz z partnerem dobre?
bylam dzisiaj w ciemno u nowego ginekologa,lekarz świetny,zbadał,porozmawiał i dał mase roznych badan do zrobienia,krwawienie,ktore mam to mogla byc ciaza, wykryl malego miesniaka,ale tym kazal narazie sie nie przejmowac,dal mi leki,prosil porobic badania i zobaczymy co bedzie dalej,to beda moje pierwsze takie badania,moj partner sie nie badal,ale jak bedzie taka potrzeba,to i on sie zglosi do lekarza,jestesmy ze soba rok i tyle tez sie staramy,ale nie mamy jakiegos parcia,ze musi byc maluszek,zawsze mowimy,ze co ma byc ,to bedzie 😊
 
Do góry