reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Salsa, przepraszam za nieprzyjemne pytanie, ale czy możesz mnie uświadomić co znaczy zgodne z prawem "usunięcie"? Jeśli testy potwierdzają jakąś wadę genetyczną,( i czy chodzi o każdą? )rozumiem że musi to być wynik z aminopunkcji, to kobieta podejmuje decyzję i już idzie do panstwoweo szpitala ?
Tak. Jedynie "zgodnie z prawem" ... musi byc potwierdzenie wady genetycznej przez aminopunkcje.
Bez aminopunkcji nie ma takiej możliwości
 
Crl 72mm nt 1.87
No to wynik zajebisty yupiiiiii

Wez jutro moja droga lec na genetyczne do innego lekarza. Nie mów mu nawet ze gdzies bylas. Ze cos wiesz ze masz jakies obawy. Z tzw czystą kartką.

Dam ci namiar na najlepszego genetyka płodu na dolnymslasku. Bo z tego co w nocy wyczytałam to bylas teraz we Wrocławiu a on tam przyjmuje.
Zamiast wydawać na amino. Wydaj jeszcze na to usg u niego.

Jesli on cos stwierdzi to wtedy jedz na amino. A może nie będzie potrzebne wcale

Mamy podobne wartości, podobne crl. A ten gość ma najlepsze iść do genetycznych w całej pl.
Najdroższe. Tylko tym sie zajmuje
Screenshot_20191118-200244_Photos.jpg
 
No to wynik zajebisty yupiiiiii

Wez jutro moja droga lec na genetyczne do innego lekarza. Nie mów mu nawet ze gdzies bylas. Ze cos wiesz ze masz jakies obawy. Z tzw czystą kartką.

Dam ci namiar na najlepszego genetyka płodu na dolnymslasku. Bo z tego co w nocy wyczytałam to bylas teraz we Wrocławiu a on tam przyjmuje.
Zamiast wydawać na amino. Wydaj jeszcze na to usg u niego.

Jesli on cos stwierdzi to wtedy jedz na amino. A może nie będzie potrzebne wcale

Mamy podobne wartości, podobne crl. A ten gość ma najlepsze iść do genetycznych w całej pl.
Najdroższe. Tylko tym sie zajmuje Zobacz załącznik 1047052
Dziękuję za dobre słowa! Wolę dać te 650 zł i spać spokojnie do maja niż ciągle się zastanawiać. Dziś dr powiedział że ma mnóstwo przypadków zd ze wzorowymi wynikami. Dla świętego spokoju zrobię.
 
No to wynik zajebisty yupiiiiii

Wez jutro moja droga lec na genetyczne do innego lekarza. Nie mów mu nawet ze gdzies bylas. Ze cos wiesz ze masz jakies obawy. Z tzw czystą kartką.

Dam ci namiar na najlepszego genetyka płodu na dolnymslasku. Bo z tego co w nocy wyczytałam to bylas teraz we Wrocławiu a on tam przyjmuje.
Zamiast wydawać na amino. Wydaj jeszcze na to usg u niego.

Jesli on cos stwierdzi to wtedy jedz na amino. A może nie będzie potrzebne wcale

Mamy podobne wartości, podobne crl. A ten gość ma najlepsze iść do genetycznych w całej pl.
Najdroższe. Tylko tym sie zajmuje Zobacz załącznik 1047052

Jestem tu na forum krótko, historia Anett79 tak mnie poruszyła, że teraz Salsa jak piszesz, że jednak ten strach był niepotrzebny i dzidziuś ma dobre wyniki itd to aż ja się ucieszyłam.!!!! Mega radość 😃😘
Nie mam pojęcia zbyt wiele w tym temacie, a wy dziewczyny, wszystkie jesteście wielkie!!!
 
Dziękuję za dobre słowa! Wolę dać te 650 zł i spać spokojnie do maja niż ciągle się zastanawiać. Dziś dr powiedział że ma mnóstwo przypadków zd ze wzorowymi wynikami. Dla świętego spokoju zrobię.
Wyslalam ci na priv namiary na doktorka.
Jak on powie ze masz isc na amino to wtedy idz. Jak powie ze nie trzeba bo możesz skakać z radości pod sam sufit. Bo on wie co mówi. Nigdy sie nie myli.
Jak bedziesz miała problem żeby sie do niego dostać daj mi znac. Zalatwie ci. Albo odstąpię swój termin 25.11. Bo umowiona Jestem na echo serca. Tyle ze ja latam do niego co 3 tyg, a mam.jeszcze 4 lekarzy prowadzących wiec dam rade z opoznieniem swojej wizyty. A Ty jedz dla swojego spokoju.
Amino to naprawdę ostateczności która tak.jak twoj powiedział wiele z zd nie potwierdza amino. A może uszkodzic dzidzie. I wtedy nie wybaczylabym sobie jakbym narazila dziecko, zdrowe dziecko. I cos by sie stało.
Znam.osobiscie kilka kobiet ktore tak straciły dzieci. Zdrowe dzieci
 
Dziękuję za dobre słowa! Wolę dać te 650 zł i spać spokojnie do maja niż ciągle się zastanawiać. Dziś dr powiedział że ma mnóstwo przypadków zd ze wzorowymi wynikami. Dla świętego spokoju zrobię.

Nie rób amniopunkcji posłuchaj salsy idź jeszcze raz do innego genetyka dobrego
U mnie była kość nosowa przeciętność super a papa wskazała ZD fakt ja zrobiłam płatne badanie ale i tak wszystko za późno
 
reklama
Jestem tu na forum krótko, historia Anett79 tak mnie poruszyła, że teraz Salsa jak piszesz, że jednak ten strach był niepotrzebny i dzidziuś ma dobre wyniki itd to aż ja się ucieszyłam.!!!! Mega radość [emoji2][emoji8]
Nie mam pojęcia zbyt wiele w tym temacie, a wy dziewczyny, wszystkie jesteście wielkie!!!
Ja przez to ze rodze po 21 latach to .. przygotowałam sie teoretycznie lepiej niz do wszystkich obronień prac a nawet doktoratu.
Wiec nie odbierajcie mnie tylko jako wszechwiedzącą wymądrzajaca sie babę, która sie na necie udziela bo nie ma lepszego zajecia.
Wyobraźcie sobie ze mam i część osobek tu o tym juz doskonale wie.
Dziele sie tym co udalo mi sie zgrodzadzic na podstawie rozmów z lekarzami a nie opiniami madek i sebixow.
Kazdej zycze Jak najlepiej i bede nawet krzyczeć te zyczenia ze łzami w oczach by kolejna tuliła upragnione maleństwo
 
Do góry