reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Brumba, Ty już na końcówce a jak do Was dołączyłam to dopiero dowiedziałaś się, że chłopak będzie. Imię już macie?
Tak, już czekam codzień na skurcze regularne. :-) :) ja chcę żeby był Józefem ale moi chłopcy nie chcą. Mąż już powoli się przekonuje, bo nie ma też swojego typu. Bracia nie bardzo:biggrin2: chyba musi się urodzić żeby decyzja została podjęta. Ja mogę pójść na ustępstwa i Józef będzie na drugie.
 
reklama
Ja na poczatku mialam wybrane na 100%. A od 2 tygodni wahania bo pracownicy znaja dwoch o tym imieniu i nieźłe zìółka.
I tu mi dało do myslenia. Bo wolne odkładać na studia jego niż na kaucje [emoji23]
Teraz mam 5 na liscie. A mąż mowi ze i tak wybiore ktore chce i on sie nie wypowiada.
Tak, już czekam codzień na skurcze regularne. :-) :) ja chcę żeby był Józefem ale moi chłopcy nie chcą. Mąż już powoli się przekonuje, bo nie ma też swojego typu. Bracia nie bardzo:biggrin2: chyba musi się urodzić żeby decyzja została podjęta. Ja mogę pójść na ustępstwa i Józef będzie na drugie.
 
Staraczki:
@dori78 - @ 20.08
@Magdamama - @ 26.08
@annauelle - @ 31.08
@Tojaka - @02.09
@noelle - @ 02.09
@johana43 - @ 6.09
@alka7 - @ 10.10
@Angel12 - @20.09

Ciężarówki:
@Brumba - 28.08.2019 chłopiec
@jaanu77 - 16.10.2019 dziewczynka
@Zoja75 - 28.10.2019 chłopiec
@Aga@ - 07.11.2019 chłopiec Tymon
@Maja75 - 13.11.2019 chłopiec
@SalsaPL - 13.01.2020 chłopiec
@Kinga1979 - 30.03.2020
@bietako

Rozpakowane:
@Kasiulek 77 [emoji173] 18.06.2019 Zosia
@Chrząszczyk 1 [emoji170] 01.01.2019 Antoś
 
Ja na poczatku mialam wybrane na 100%. A od 2 tygodni wahania bo pracownicy znaja dwoch o tym imieniu i nieźłe zìółka.
I tu mi dało do myslenia. Bo wolne odkładać na studia jego niż na kaucje [emoji23]
Teraz mam 5 na liscie. A mąż mowi ze i tak wybiore ktore chce i on sie nie wypowiada.

Jakie to imie dla łobuza?
Ja mam imię dla chłopaka od 12 lat wybrane bo układ był taki, że ja wybieram chłopakowi a mąż córce. No i mamy trzy córki a moje wybrane ciągle czeka :) :) :)
 
Edgar mi się tylko z prozą Poe kojarzy. Kojarzy mi sie zreszta bardzo dobrze.
Maksymilian... Choc pewnosci nigdy nie ma. W ostatniej ciazy, odmienilo nam sie w dniu porodu :) :) :) i jest Marika.
 
Witam Kochane po rocznej przerwie :-)
We wtorek zrobiłam beta HCG i wyszło 902- myślałam że oszaleję ze szczęścia - w czerwcu mój gin postawił wstępną diagnozę że jestem bezpłopdna - do powtórzenia badania miały być we wrześniu - poddałam się, wyluzowałam i ... upsss - stało się <3
W środę poleciałam do mojego gina i potwierdził - na usg co prawda widać tylko pogrubione endometrium i jeszcze nie widać pęcherzyka - powiedział że za wcześnie ale potwierdza że jestem w ciąży.
Piersi bolą mnie od tygodnia a we wtorek zaczęło mnie mdlić sta∂ pomysł w mojej głowie o badaniu krwi i był to strzał w dziesiątkę.
Dostałam listę badań do zrobienia i wizyta 05 września, kazał brać luteinę 100 dopochwowo, kwas foliowy i acard raz dziennie.
Z tego wszystkiego zapomniałam zadać mu tysiąca pyatań ale myślę , że we wrześniu uzyskam odpowiedzi na nurtujace pytania
Az nie mozliwe ze Cie rok nie bylo .Gratulacje
 
Az nie mozliwe ze Cie rok nie bylo .Gratulacje
tak , to juz rok, zleciało niewiadomo kiedy :-) próbowałam odpuścić, sądziłąm że zaglądanie i czytanie forum nakręca mnie coraz bardziej i bardziej, ze moje pragnienia stają się nierealne, zaczęło mnie to dołować i zaprzestałam Was odwiedzać :-(
Może to głupie co myślę ale mam pewną teorię na temat mojej ciąży - tylko Wam moge powiedzieć , nie ośmieliłam się tego mówić mężowi :-( . - w lipcu umarła moja Mama i zaraz po jej śmierci zaszłam w ciążę . Mama wiedziała jak bardzo pragnęłam dziecka, odeszła a ja jestem w ciąży...
 
reklama
Mam utrudnione zadanie bo generalnie kazde imię mi sie z kimś kojarzy. Mam firme remontowo-budowlaną i obecnie 25chłopa na stanie. A ilu sie przewinęło przez te lata to głowa mała.
Zauważyłam nawet wspólne cechy dla danego imienia i bede ich unikała jak ognia- nawet podczas rekrutacji hehehe
Maksymilianów miałam dwóch [emoji4]
Edgar mi się tylko z prozą Poe kojarzy. Kojarzy mi sie zreszta bardzo dobrze.
Maksymilian... Choc pewnosci nigdy nie ma. W ostatniej ciazy, odmienilo nam sie w dniu porodu :) :) :) i jest Marika.
 
Do góry