reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A skorzystalas z mojej rady "na łyżeczke". Może tu jest przyczyna :)
Nie ma mnie w domu maz wywiózł mnie do mamy ale szczerze to chciała bym być w domu bo wole sobie marudzić sama sobie :) do tego kuchnia moja i mojej mamy się różni i po prostu czuje bole brzucha :( aż głupio mi mówić jej ale po prostu nie daje rady ja jem dietetycznie zdrowo a mama wiadomo starszej daty i albo kiełbasy albo sałaty z majonezem hahah
 
reklama
Część dziewczynki :) 18.06.2019 o godzinie 8.49 urodziła się moja kruszynka 3160 gram 53 cm ,10 punktów :Dzwariowalam na jej punkcie ,kocham i uwielbiam :tak:
 

Załączniki

  • IMG_20190621_183232288.jpg
    IMG_20190621_183232288.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 145
Jaka fajna dorodna panna zdrowia dla Was,a Ty jak się czujesz
Dziękuję już o niebo lepiej ,można powiedzieć że biegam :)wiadomo że jeszcze tkliwe i bolesne wszystko blizna i brzuch ale moge się już w miarę bezboleśnie podnieść i chodzić w normalnym tempie , wcześniej wstawanie trwało i trwalo ból ogromny już nie pamiętałam jak to jest ,ale było minęło ,szybko się regeneruje :Dmala Zosia wszystko mi wynagradza ,dla niej mogłabym tak jeszcze że 3 razy pocierpiec :D
 
Dziękuję już o niebo lepiej ,można powiedzieć że biegam :)wiadomo że jeszcze tkliwe i bolesne wszystko blizna i brzuch ale moge się już w miarę bezboleśnie podnieść i chodzić w normalnym tempie , wcześniej wstawanie trwało i trwalo ból ogromny już nie pamiętałam jak to jest ,ale było minęło ,szybko się regeneruje :Dmala Zosia wszystko mi wynagradza ,dla niej mogłabym tak jeszcze że 3 razy pocierpiec :D
Zosia ładnie ,a my dalej nie mamy
 
reklama
Do góry